Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nidzica: 12 -13 sierpnia. Zapraszamy na Targi Rzemiosła!Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Nidzickiego w dniach 12 – 13 sierpnia 2017 roku na nidzickim rynku organizuje Nidzickie Targi Rzemiosła, podczas których swoje kramy z różnorodnymi towarami wystawią rzemieślnicy z Polski.

W ciągu 2 dni targów swoimi wyrobami pochwali się około 25 wystawców. Asortyment wyrobów rzemieślniczych będzie bardzo bogaty tj.: wiklina, zabawki drewniane, kapelusze, obrazy, pudełka ozdobne, decoupage, kwiaty suszone, starocie, baloniki, lizaki i oczywiście swojskie jadło.

Wszyscy i młodzi, i starsi, i kolekcjonerzy mogli coś dla siebie znaleźć. Nie zabraknie stoiska organizatora promującej Geocaching na naszych terenach i Informacji Turystycznej oraz atrakcji dla dzieci.

W sobotę niewątpliwą atrakcją o godz. 17.00 będzie inscenizacja „Ścięcia głowy Ewy Turkowej”.
A w niedzielę zostaną rozstrzygnięte konkursy dla rzemieślników i gości odwiedzających targi. Ponad to o 17.00 zawitają u nas Wiedźmuchy” uwaga program przeznaczony dla dorosłej publiczności, dzieci na własną odpowiedzialność (czarownice zjadają dzieci).

Atrakcją dodatkową będzie zorganizowana loteria fantowa dla odwiedzających „Nidzickie Targi Rzemiosła”.

źródło: UM Nidzica

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x