Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
meblolux

Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej


Również w tym roku Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskie i Patriotycznej. Impreza rozpocznie się 13 sierpnia (niedziela) na Estradzie w Parku Miejskim o godz. 17.00.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Podczas festiwalu wystąpią następujące zespoły: Węgrowiacy z Węgrowa, Dąbkowiacy z Dębek oraz mławski zespół Pokolenie działający przy Klubie Seniora „Pogodny Uśmiech”. Wystąpi również przedstawicielka młodszego pokolenia Oliwia Brzozowska.

Serdecznie zapraszamy na koncert w imieniu organizatorów, którego głównym celem budowanie tożsamości narodowej poprzez promocję patriotycznych pieśni, międzypokoleniową integrację.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500