Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej


Również w tym roku Klub Seniora Pogodny Uśmiech zaprasza na Festiwal Pieśni Żołnierskie i Patriotycznej. Impreza rozpocznie się 13 sierpnia (niedziela) na Estradzie w Parku Miejskim o godz. 17.00.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Podczas festiwalu wystąpią następujące zespoły: Węgrowiacy z Węgrowa, Dąbkowiacy z Dębek oraz mławski zespół Pokolenie działający przy Klubie Seniora „Pogodny Uśmiech”. Wystąpi również przedstawicielka młodszego pokolenia Oliwia Brzozowska.

Serdecznie zapraszamy na koncert w imieniu organizatorów, którego głównym celem budowanie tożsamości narodowej poprzez promocję patriotycznych pieśni, międzypokoleniową integrację.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500