Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Długi sierpniowy weekend – będą wzmożone kontrole drogowe


Zbliża się kolejny długi weekend. Zwiększy się natężenie ruchu na drogach. W związku z tym na terenie garnizonu mazowieckiego Policji, już w piątek, mundurowi rozpoczną działania ukierunkowane na ograniczenie liczby i skutków zdarzeń drogowych oraz utrzymanie płynności ruchu.


Od piątku 11 sierpnia, aż do godz. 22.00 we wtorek 15 sierpnia potrwają działania mławskiej drogówki „Sierpniowy weekend”. Zapewnią one uczestnikom ruchu drogowego możliwość bezpiecznego i sprawnego dotarcia do celu podróży.

Funkcjonariusze będą na bieżąco upłynniać ruch w miejscach chwilowych utrudnień. Jednocześnie będą egzekwować od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości, obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i używania fotelików do przewożenia dzieci. Eliminowani z ruchu będą kierujący w stanie po spożyciu alkoholu, a także pojazdy niesprawne technicznie. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu, przed wyjazdem należy sprawdzić stan techniczny samochodu, ustawienie świateł i wyposażenie.

Policja apeluje o ostrożność oraz poszanowanie praw i obowiązków przez uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x