Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Długi sierpniowy weekend – będą wzmożone kontrole drogowe


Zbliża się kolejny długi weekend. Zwiększy się natężenie ruchu na drogach. W związku z tym na terenie garnizonu mazowieckiego Policji, już w piątek, mundurowi rozpoczną działania ukierunkowane na ograniczenie liczby i skutków zdarzeń drogowych oraz utrzymanie płynności ruchu.

KSP Mława nabór

Od piątku 11 sierpnia, aż do godz. 22.00 we wtorek 15 sierpnia potrwają działania mławskiej drogówki „Sierpniowy weekend”. Zapewnią one uczestnikom ruchu drogowego możliwość bezpiecznego i sprawnego dotarcia do celu podróży.

Funkcjonariusze będą na bieżąco upłynniać ruch w miejscach chwilowych utrudnień. Jednocześnie będą egzekwować od kierujących stosowanie się do ograniczeń prędkości, obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i używania fotelików do przewożenia dzieci. Eliminowani z ruchu będą kierujący w stanie po spożyciu alkoholu, a także pojazdy niesprawne technicznie. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu, przed wyjazdem należy sprawdzić stan techniczny samochodu, ustawienie świateł i wyposażenie.

Policja apeluje o ostrożność oraz poszanowanie praw i obowiązków przez uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz