Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dudkiewicz i Zadrożny pierwszymi liderami


Ruszyła tegoroczna edycja Grand Prix Stupska w siatkówce plażowej. Premierowe zawody rozegrane w Strzałkowie zgromadziły na starcie siedem duetów. Zwycięsko z batalii wyszli Magnus Dudkiewicz i Adam Zadrożny.

KSP Mława nabór

Siatkarze walczą o puchar przewodniczącego rady gminy już po raz piętnasty. Jubileusz wiąże się z dodatkowymi nagrodami – para, która sięgnie po główne trofeum może liczyć na specjalną premię.

Jest o co walczyć – po pierwszym turnieju najbliżej sukcesu są wspomniani na wstępie Dudkiewicz i Zadrożny. Sięgnęli po komplet punktów, w finale ogrywając braci Karwackich, Łukasza i Piotra. Decydujący pojedynek zapowiadał się na niezwykle emocjonujący. W końcu rywale to parokrotni zwycięzcy cyklu z ubiegłych lat. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Magnus i Adam zakończyli zmagania w dwóch setach.

Na trzeciej pozycji finiszowali kolejna przedstawicielka rodziny Karwackich Anna, grająca wspólnie  z Dawidem Podlaskim. Natomiast czwarta pozycja przypadła Krystianowi Zającowi i Matuszowi Hutowi.

Kolejny turniej Grand Prix odbędzie się w niedzielę 20 sierpnia.

Klasyfikacja punktowa po pierwszej rundzie: 1. Adam Zadrożny,  Magnus Dudkiewicz 12 pkt., 2. Piotr Karwacki, Łukasz Karwacki 11, 3. Anna Karwacka, Dawid Podlaski 10, 4. Krystian Zając, Mateusz Hut 7, 5-6. Dawid Pawlak, Zalewski i Dawid Klimkowski, Dawid Głowacki po 5, 7. Michał Paturalski,  Jakub Eremus 3

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz