Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatny transport na pole bitwy dla kombatantów i osób niepełnosprawnych


Dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz kombatantów przewidziane są ułatwienia w dotarciu na widownię na pole bitwy oraz przewidziana jest specjalna linia autobusowa, która dowiezie chętnych do Uniszek Zawadzkich. Osobom z niepełnosprawnością oraz kombatantom przydzielone zostanie specjalne miejsce na widowni. Wystarczy wysłać zgłoszenie.
Osoby niepełnosprawne ruchowo oraz kombatanci, którzy posiadają swój środek lokomocji prosimy o kontakt. Otrzymają „kartę wjazdową” na samochód na pole bitwy, który będzie mógł wjechać pod samą widownię oraz otrzymają wejściówkę do zamkniętej strefy.
Zgłoszenia prosimy kierować do Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miasta Mława, tel. 236546433 e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl na specjalnym formularzu zgłoszeniowym dostępnym w załączeniu oraz w Urzędzie Miasta Mława.
źródło:UMM
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x