Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bezpłatny transport na pole bitwy dla kombatantów i osób niepełnosprawnych


Dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz kombatantów przewidziane są ułatwienia w dotarciu na widownię na pole bitwy oraz przewidziana jest specjalna linia autobusowa, która dowiezie chętnych do Uniszek Zawadzkich. Osobom z niepełnosprawnością oraz kombatantom przydzielone zostanie specjalne miejsce na widowni. Wystarczy wysłać zgłoszenie.
Osoby niepełnosprawne ruchowo oraz kombatanci, którzy posiadają swój środek lokomocji prosimy o kontakt. Otrzymają „kartę wjazdową” na samochód na pole bitwy, który będzie mógł wjechać pod samą widownię oraz otrzymają wejściówkę do zamkniętej strefy.
Zgłoszenia prosimy kierować do Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miasta Mława, tel. 236546433 e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl na specjalnym formularzu zgłoszeniowym dostępnym w załączeniu oraz w Urzędzie Miasta Mława.
źródło:UMM
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz