Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaadoptuj porzuconego pieska


W ostatnich dniach lipca do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie trafiło pięcioro znalezionych na terenie miasta psów. Czekają na swoich właścicieli lub nowych państwa, którzy zapewnią im dom i ofiarują serce.


W lecznicy czekają:

  • suka maści czarnej, w wieku ok. 7 lat, rasy sznaucer, znaleziona przy torowisku przy ul. Kolejowej 22 lipca 2017 r.;
  • suka maści czarno-podpalanej, w wieku ok. 1 roku, rasy mieszanej, wyłapana przy ul. Malinowej 24 lipca 2017 r.;
  • pies maści czarno-podpalanej, w wieku 2 miesięcy, rasy mieszanej, znaleziony na ul. Narutowicza 25 lipca 2017 r.;
  • pies maści czarno-białej, w wieku 2 lat, rasy mieszanej, ranny w tylną łapę, przywieziony z ul. Storczykowej 27 lipca 2017 r.;
  • suka maści biszkoptowej, w wieku 4 lat, rasy mieszanej, wyłapana przy ul. „Torfa” Załęskiego 31 lipca 2017 r.

Wszystkie psy są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane i zaczipowane. W sprawie ich adopcji można się kontaktować z lecznicą M-WET przy ul. Rynkowej (tel.: 23 655 03 80, 601 812 521). Jeśli nikt nie przygarnie czworonogów, trafią do schroniska dla zwierząt Nadzieja w Napierkach.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x