Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nieprzytomną kobietę ze szkolnego boiska zabrało pogotowie


Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy młodej kobiecie, która straciła przytomność na boisku Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie. Do kobiety dotrzeć pomogli strażacy, przecinając kłódkę, zamykającą bramę wjazdową. Do zdarzenia doszło wczoraj (8 sierpnia), około godziny 18:30.


– Do działań ratowniczych zadysponowano jeden zastęp JRG Mława. Strażacy przecięli kłódkę zamykającą bramę wjazdową na drodze dojazdowej do boiska. Osobie poszkodowanej, która pozostawała nieprzytomna pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gutek
gutek
5 lata temu

To było wtargnięcie na teren szkoły. Powinny być wyciągnięte konsekwencje prawne..

Gosia
Gosia
5 lata temu

Tak pozamykane boiska szkolne są świetne..!!

pikaczu
pikaczu
5 lata temu
Reply to  Gosia

Tak. Szczególnie w wakacje gdy dzieci mogą biegać do woli. Wspaniała polityka

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x