Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nieprzytomną kobietę ze szkolnego boiska zabrało pogotowie


Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy młodej kobiecie, która straciła przytomność na boisku Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie. Do kobiety dotrzeć pomogli strażacy, przecinając kłódkę, zamykającą bramę wjazdową. Do zdarzenia doszło wczoraj (8 sierpnia), około godziny 18:30.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do działań ratowniczych zadysponowano jeden zastęp JRG Mława. Strażacy przecięli kłódkę zamykającą bramę wjazdową na drodze dojazdowej do boiska. Osobie poszkodowanej, która pozostawała nieprzytomna pomocy udzielał zespół ratownictwa medycznego informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
gutek

To było wtargnięcie na teren szkoły. Powinny być wyciągnięte konsekwencje prawne..

Gosia

Tak pozamykane boiska szkolne są świetne..!!

pikaczu

Tak. Szczególnie w wakacje gdy dzieci mogą biegać do woli. Wspaniała polityka