Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dwie ciężarówki zderzyły się koło Mdzewa


Dziś około 4:30 nad ranem na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Mdzewo zderzyły się dwie ciężarówki. Ciężarowa Scania z uszkodzonym kołem stała na poboczu, gdy uderzył w nią ciężarowy MAN wiozący napoje. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do zdarzenia zadysponowany został zastęp OSP Strzegowo oraz zastęp JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Zespół ratownictwa medycznego przebadał osoby uczestniczące w zdarzeniu. Nie zachodziła konieczność hospitalizacji żadnego z uczestników zderzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500