Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy użyli drabiny by pomóc starszej osobie


Dziś około godziny 20 – tej strażacy z użyciem drabiny dostawali się do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza. Znajdowała się tam starsza osoba, potrzebująca pomocy medycznej, z którą nie było kontaktu.


-Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19:56. Do działań ratowniczych wyjechały trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu działania straży polegały na dostaniu się z użyciem drabiny przez okno do wnętrza mieszkania i otwarciu drzwi wejściowych. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x