Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianin zatrzymał pijanego kierowcę w Zygmuntowie


fot. ilustracyjne policja.pl

KSP Mława nabór

Obywatelską i odpowiedzialną postawą wykazał się jeden z mieszkańców naszego miasta. W miejscowości Zygmuntowo gm. Glinojeck ujął nietrzeźwego kierującego, który chwilę wcześniej włączając się do ruchu na drodze krajowej nr 7 stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie policję. Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 sierpnia.

– We wskazane miejsce niezwłocznie udał się patrol Policji. Na miejscu czekał zgłaszający oraz kierujący pojazdem m-ki Alfa Romeo. Pojazd znajdował się w rowie. Od kierującego 29-letniego mieszkańca gminy Raciąż wyczuwalna była silna woń alkoholu. Wykonane badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Zostało mu również zatrzymane prawo jazdy – informuje asp.szt. Bożena Kuklak z KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianin zatrzymał pijanego kierowcę w Zygmuntowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Gratulacje dla mławianina, być może taką postawą uratował Pan czyjeś życie, a może nawet niejedno .

wpDiscuz