Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. Wakacyjne hece w gminnej bibliotece


Gminna Biblioteka Publiczna w Stupsku z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu zorganizowała cykl zajęć pod nazwą „Wakacyjne hece w bibliotece”.


W dniach od 10 do 14 lipca zajęcia odbywały się w GBP Filii w Konopkach. Dzieci wzięły udział w zajęciach rozwijających zdolności plastyczne. Prowadziła je Pani Bożena Zadrożna mieszkanka Konopek i pod jej okiem powstały piękne prace, wykonane techniką decoupage. Podczas zajęć nie zabrakło również wesołych gier i zabaw. Odbyły się również wyprawy książkowe w baśniowe krainy.

 GBP Filia w Dąbku również zadbała, aby mali mieszkańcy tejże miejscowości nie mogli narzekać na nudę. Dzieci przez cały okres wakacyjny mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych i wycieczkach plenerowych zorganizowanych przez bibliotekę.

 W dniach od 17.07.-28.07.2017r. zajęcia odbywały się w GBP w Stupsku. Był to bardzo aktywny czas, każdego dnia bibliotekę odwiedził gość specjalny, m.in. piłkarz, policja, leśnik, pani Ania z zaprzyjaźnionej biblioteki z Wiśniewa. Ogromną atrakcją okazała się piesza wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda praca strażaków, wóz bojowy i jego wyposażenie, jak również polać wodą z prawdziwego węża strażackiego. Ostatniego dnia postanowiliśmy trochę poucztować i pozwoliliśmy sobie na małą rozpustę. Dzieci zamieniły się w małych kucharzy i razem z paniami zrobiły pyszne gofry i sałatki owocowo lodowe . Odwiedziliśmy również pocztę i wysłaliśmy kartki, które robiliśmy na zajęciach z panią Anią.

Były to bardzo intensywne, ale również udane tygodnie, dzieciaki nie mogły narzekać na nudę i przy okazji nawiązać nowe znajomości. Dziękujemy za zaufanie i tak liczne uczestnictwo w zajęciach. Duże zainteresowanie zajęciami, jak również frekwencja dzieci utwierdza nas w przekonaniu, że taka forma organizacji czasu wolnego w okresie wakacyjnym jest jak najbardziej pożądana.

źródło i fot. GBP w Stupsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x