Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uwaga kierowcy! Narutowicza i 18 Stycznia już jednokierunkowe


Zapowiadana wcześniej zmiana organizacji ruchu na ulicach Narutowicza, 18 Stycznia i przyległych weszła w życie. Na jezdni namalowane jest oznakowanie poziome oraz odsłonięte zostały znaki pionowe, ustawione wcześniej i zasłonięte do dziś czarną folią. Nowa organizacja ruchu ruszyła około godziny 10 – tej.

KSP Mława nabór

Najtrudniej kierowcom przyzwyczaić się do zmiany na ulicy Narutowicza. Tu nagminnie wjeżdżają w nią auta z ulicy Warszawskiej i Starego Rynku. Dziś na tym skrzyżowaniu stoi policjant ruchu drogowego, który zawraca pojazdy wjeżdżające pod prąd. Tylko w ciągu kilku minut można było zaobserwować kilka pojazdów, które wjechały nieprawidłowo. Łatwiej jest na ulicy 18 Stycznia, tu pojazdy wjeżdżające od ulicy Warszawskiej jadą zgodnie z kierunkiem ruchu.

Apelujemy do kierowców, zwłaszcza naszych mławskich, którzy przyzwyczaili się do poprzedniej organizacji ruchu, by zwracać uwagę na oznakowanie obowiązujące w tym rejonie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Uwaga kierowcy! Narutowicza i 18 Stycznia już jednokierunkowe"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

I już wczoraj stał tam radiowóz na sygnałach, pilnujący praworządności. Bardzo szanuję pracę Policji, i uważam, że służby takie są potrzebne , i nie jest to łatwa i miła praca, ale już funkcjonariusze się tam mają dodatkową robotę..
Nie sprawdzałem, czy tylko Policja pouczała, czy już posypały się mandaty. Nie wiem, czy taka organizacja ruchu będzie lepsza, wyjdzie to z czasem . Na razie musimy o tym pamiętać, dobrze, że codziennik o tym pisze.

Poikk
Gość

W dniu wczorajszym między 19:20-20:00. Policjantki mandaciki wypisywały.

win
Gość

tzw. „lekki chlebek” szkoda gadac

oburzony
Gość

Odsłonili znaki ale już oznakowania poziomego nie ma. Jadąc wczoraj ulicą Narutowicza przy skrzyżowaniu z Starym Rynkiem robią się 2 pasy a brak oznakowania poziomego. Były jakieś konsultacje społeczne. Przecież wyjazd z Narutowicza już był trudny a teraz jeszcze bardziej będzie utrudniony. Decyzje jakie ostatnimi laty zapadają w urzędach pozbawione są wyobraźni. Bloki na osiedlach jednorodzinnych, budowy nowych dróg a w niedługim czasie zniszczenie asfaltu i budowa kanalizacji. Gdzie w tym wszystkim logika ? Widać, że nikt nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności.

kierowca 2
Gość

Bo pan burmistrz nie potrafił wymusić na organach porządkowych parkowania na zakazach. To trzeba zmienić organizację ruchu no i oczywiście znaleźć parking dla pracowników ratusza (darmowy oczywiście) Cały zielony rynek zastawiony .Może parkometry na 1maj panie burmistrzu?
No i jeszcze asfalt poprosimy na 18 stycznia dziura na dziurze , ale pan burmistrz tamtędy nie chadza.
Zamknięta została Narutowicza którą wyjeżdżają karetki straż i policja na E7 GRATULACJE !!!!!

Kierowca
Gość

Właśnie! Czemu tak zmienili organizacje ruchu?!

sartys
Gość

Było dobrze, nie było problemu to trzeba było zmienić

wpDiscuz