Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga kierowcy! Narutowicza i 18 Stycznia już jednokierunkowe


Zapowiadana wcześniej zmiana organizacji ruchu na ulicach Narutowicza, 18 Stycznia i przyległych weszła w życie. Na jezdni namalowane jest oznakowanie poziome oraz odsłonięte zostały znaki pionowe, ustawione wcześniej i zasłonięte do dziś czarną folią. Nowa organizacja ruchu ruszyła około godziny 10 – tej.


Najtrudniej kierowcom przyzwyczaić się do zmiany na ulicy Narutowicza. Tu nagminnie wjeżdżają w nią auta z ulicy Warszawskiej i Starego Rynku. Dziś na tym skrzyżowaniu stoi policjant ruchu drogowego, który zawraca pojazdy wjeżdżające pod prąd. Tylko w ciągu kilku minut można było zaobserwować kilka pojazdów, które wjechały nieprawidłowo. Łatwiej jest na ulicy 18 Stycznia, tu pojazdy wjeżdżające od ulicy Warszawskiej jadą zgodnie z kierunkiem ruchu.

Apelujemy do kierowców, zwłaszcza naszych mławskich, którzy przyzwyczaili się do poprzedniej organizacji ruchu, by zwracać uwagę na oznakowanie obowiązujące w tym rejonie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
5 lata temu

I już wczoraj stał tam radiowóz na sygnałach, pilnujący praworządności. Bardzo szanuję pracę Policji, i uważam, że służby takie są potrzebne , i nie jest to łatwa i miła praca, ale już funkcjonariusze się tam mają dodatkową robotę..
Nie sprawdzałem, czy tylko Policja pouczała, czy już posypały się mandaty. Nie wiem, czy taka organizacja ruchu będzie lepsza, wyjdzie to z czasem . Na razie musimy o tym pamiętać, dobrze, że codziennik o tym pisze.

Poikk
Poikk
5 lata temu
Reply to  kot

W dniu wczorajszym między 19:20-20:00. Policjantki mandaciki wypisywały.

win
win
5 lata temu
Reply to  Poikk

tzw. „lekki chlebek” szkoda gadac

oburzony
oburzony
5 lata temu

Odsłonili znaki ale już oznakowania poziomego nie ma. Jadąc wczoraj ulicą Narutowicza przy skrzyżowaniu z Starym Rynkiem robią się 2 pasy a brak oznakowania poziomego. Były jakieś konsultacje społeczne. Przecież wyjazd z Narutowicza już był trudny a teraz jeszcze bardziej będzie utrudniony. Decyzje jakie ostatnimi laty zapadają w urzędach pozbawione są wyobraźni. Bloki na osiedlach jednorodzinnych, budowy nowych dróg a w niedługim czasie zniszczenie asfaltu i budowa kanalizacji. Gdzie w tym wszystkim logika ? Widać, że nikt nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności.

kierowca 2
kierowca 2
5 lata temu

Bo pan burmistrz nie potrafił wymusić na organach porządkowych parkowania na zakazach. To trzeba zmienić organizację ruchu no i oczywiście znaleźć parking dla pracowników ratusza (darmowy oczywiście) Cały zielony rynek zastawiony .Może parkometry na 1maj panie burmistrzu?
No i jeszcze asfalt poprosimy na 18 stycznia dziura na dziurze , ale pan burmistrz tamtędy nie chadza.
Zamknięta została Narutowicza którą wyjeżdżają karetki straż i policja na E7 GRATULACJE !!!!!

Kierowca
Kierowca
5 lata temu

Właśnie! Czemu tak zmienili organizacje ruchu?!

sartys
sartys
5 lata temu

Było dobrze, nie było problemu to trzeba było zmienić

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x