Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stare Kosiny najlepsze na piasku. Osiem goli RykowskiegoPo raz pierwszy w historii naszego miasta rozegrano mistrzostwa Mławy w plażowej odmianie piłki nożnej. Otwarty charakter zmagań sprawił, że do rywalizacji przystąpili reprezentanci Starych Kosin. Udział zespołu z gminy Wiśniewo zakończył się wymiernym sukcesem.

Kosinianie przystąpili do zawodów w kilkunastoosobowym składzie. To okazał się niezwykle ważny argument w walce o główne trofeum. Wysoka temperatura sprawiła, że siły szybko uciekały. Odpowiednie rotowanie składu wpływało pozytywnie na poczynania zespołu.

Najwięcej kłopotów ekipa ze Starych Kosin miała w inauguracyjnym spotkaniu. Spotkanie z FC Wólka zaczęli od prowadzenia 3:0 – wszystkie bramki zdobył Michał Rykowski. Rywale jednak nie odpuścili, po trafieniach Mateusza i Dominika Beneckich zniwelowali stratę do zaledwie jednego gola. Potem jeszcze atakowali, ale żaden z ataków nie zakończył się już powodzeniem.

W pozostałych konfrontacjach mistrzowie dominowali już na całego. Zielonemu Miastowi wbili cztery bramki, a w starciu z FC @ urządzili sobie prawdziwy strzelecki popis. Oddali w sumie dziewięć celnych strzałów. Łupem podzieli się Michał i Sebastian Rykowscy, Sebastian Lemanek i Mateusz Chojnacki.

Organizatorzy docenili nie tylko postawę drużyny. Michał Rykowski odebrał statuetkę dla najlepszego gracza turnieju. Wpisał się w nim aż osiem razy na listę strzelców.

Wyniki

FC Wólka – Stare Kosiny 2:3, Stare Kosiny – Zielone Miasto 4:1, FC @ – Zielone Miasto 0:3, FC Wólka – FC @ 2:0, Zielone Miasto – FC Wólka 0:0, FC @ – Stare Kosiny 0:9

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x