Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Stare Kosiny najlepsze na piasku. Osiem goli Rykowskiego


Słoneczne ogrody Mława

Po raz pierwszy w historii naszego miasta rozegrano mistrzostwa Mławy w plażowej odmianie piłki nożnej. Otwarty charakter zmagań sprawił, że do rywalizacji przystąpili reprezentanci Starych Kosin. Udział zespołu z gminy Wiśniewo zakończył się wymiernym sukcesem.

Kosinianie przystąpili do zawodów w kilkunastoosobowym składzie. To okazał się niezwykle ważny argument w walce o główne trofeum. Wysoka temperatura sprawiła, że siły szybko uciekały. Odpowiednie rotowanie składu wpływało pozytywnie na poczynania zespołu.

Najwięcej kłopotów ekipa ze Starych Kosin miała w inauguracyjnym spotkaniu. Spotkanie z FC Wólka zaczęli od prowadzenia 3:0 – wszystkie bramki zdobył Michał Rykowski. Rywale jednak nie odpuścili, po trafieniach Mateusza i Dominika Beneckich zniwelowali stratę do zaledwie jednego gola. Potem jeszcze atakowali, ale żaden z ataków nie zakończył się już powodzeniem.

W pozostałych konfrontacjach mistrzowie dominowali już na całego. Zielonemu Miastowi wbili cztery bramki, a w starciu z FC @ urządzili sobie prawdziwy strzelecki popis. Oddali w sumie dziewięć celnych strzałów. Łupem podzieli się Michał i Sebastian Rykowscy, Sebastian Lemanek i Mateusz Chojnacki.

Organizatorzy docenili nie tylko postawę drużyny. Michał Rykowski odebrał statuetkę dla najlepszego gracza turnieju. Wpisał się w nim aż osiem razy na listę strzelców.

Wyniki

FC Wólka – Stare Kosiny 2:3, Stare Kosiny – Zielone Miasto 4:1, FC @ – Zielone Miasto 0:3, FC Wólka – FC @ 2:0, Zielone Miasto – FC Wólka 0:0, FC @ – Stare Kosiny 0:9

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500