Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianin i obywatel Ukrainy na „podwójnym gazie”


KSP Mława nabór

W weekend mławscy policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

W sobotę, Mława, ul. Warszawska o godz. 10:00, interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra, 26- letniego mieszkańca pow. mławskiego. Pomimo zakazu kierował pojazdem mechanicznym. Michał K. miał w organizmie ponad 0,86 promila alkoholu. Natomiast w niedzielę, Mława, ul. Piłsudskiego, około godz. 01:00 patrol zatrzymał kolejnego nietrzeźwego kierującego. Andrii T. 37-letni obywatel Ukrainy kierował samochodem marki Volvo mając w organizmie ponad 2,02 promila alkoholu. W obu przypadkach trwają czynności policji.

Nietrzeźwym kierującym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tysięcy złotych.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianin i obywatel Ukrainy na „podwójnym gazie”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

A później wypadki

wpDiscuz