Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo


W niedzielę, godz. 22.00, droga relacji Mława – Sławogóra Nowa, kierująca pojazdem marki Seat Cordoba 19-letnia mieszkanka pow. mławskiego, na prostym odcinku drogi, omijając nieprawidłowo zaparkowane w poprzek jezdni wstępnie nieustalone auto, straciła panowanie nad pojazdem.

KSP Mława nabór

W wyniku poślizgu uderzyła lewą stroną pojazdu w przydrożne drzewo. Kierująca z podejrzeniem urazu wielonarządowego, została przewieziona do szpitala w Mławie. Natomiast pasażer auta nie doznał obrażeń. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz