Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

AKTUALIZACJA: Śmiertelny wypadek w Stupsku


Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 615  tuż za Stupskiem. Osobowe Audi A3 zderzyło się z samochodem dostawczym DAF. Jeden z kierowców nie żyje, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu  wpłynęło o godzinie 17:05. Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Stupsk. Na miejscu strażacy musieli z użyciem sprzętu hydraulicznego uwolnić kierowcę samochodu osobowego zakleszczonego w pojeździe. Do czasu przyjazdu zespołów ratownictwa medycznego udzielali też pierwszej pomocy. W przypadku jednego kierowcy podjęto akcję reanimacyjną, niestety poszkodowany zmarł. Drugi z kierowców trafił do szpitala. Droga pozostaje czasowo nieprzejezdna, wyznaczone są objazdy – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

AKTUALIZACJA 7. 08. 2017 r.

W piątek, około godz. 17:00 w rejonie miejscowości Stupsk doszło do wypadku drogowego, w którym poniósł śmierć na miejscu 43 – letni mieszkaniec pow. mławskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi A3, z nieustalonych wstępnie przyczyn na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym jechał prawidłowo samochód ciężarowy marki Iveco, kierowany przez 45 – letniego mieszkańca pow. sokołowskiego. Doszło do czołowego zderzenia się pojazdów. Mieszkaniec pow. mławskiego zmarł na miejscu, natomiast pow. sokołowskiego doznał obrażeń w postaci potłuczeń ogólnych.

źródło: KPP Mława

tagi: śmiertelny wypadek Konopki Stupsk wypadek kolo koło Stups

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz