Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nocny patrol Grupy Zalewski


2/3 sierpnia 2017 r. odbył się kolejny nocny patrol Grupy Zalewski, która sprawdzała pustostany i inne miejsca w Mławie, w których koczują osoby bezdomne. Osobom bezdomnym Grupa Zalewski przekazywała żywność, odzież oraz butelki z wodą do picia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Późno w nocy na ogródkach działkowych zauważono bezdomnego, który miał liczne napady epilepsji, nie mógł poruszać się o własnych siłach i prosił o wezwanie pogotowia. Wolontariusze udzieli mężczyźnie pomocy wzywając Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego do mławskiego szpitala.

Grupa Zalewski ponawia swój apel do mieszkańców Mławy, Działdowa i okolic o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych. Każda informacja od mieszkańców, a tym samym każda interwencja Grupy Zalewski może pomóc osobom bezdomnym, których stan stwarza realne zagrożenie dla ich zdrowia i życia tak jak było w przypadku napotkanego bezdomnego na mławskich ogródkach działkowych.

Informacje o bezdomnych lub osobach samotnych można przekazywać pisząc na adres poczty elektronicznej : patrolszuka@wp.pl lub wysyłając sms na numer telefonu 666 590 418. Wolontariusze Grupy Zalewski oddzwonią. Wszystkim osobom, które przekażą informacje Grupa Zalewski zapewnia anonimowość!

źródło i fot.: Grupa Zalewski

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
L.s

Brawo Patrol