Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny patrol Grupy Zalewski


2/3 sierpnia 2017 r. odbył się kolejny nocny patrol Grupy Zalewski, która sprawdzała pustostany i inne miejsca w Mławie, w których koczują osoby bezdomne. Osobom bezdomnym Grupa Zalewski przekazywała żywność, odzież oraz butelki z wodą do picia.


Późno w nocy na ogródkach działkowych zauważono bezdomnego, który miał liczne napady epilepsji, nie mógł poruszać się o własnych siłach i prosił o wezwanie pogotowia. Wolontariusze udzieli mężczyźnie pomocy wzywając Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego do mławskiego szpitala.

Grupa Zalewski ponawia swój apel do mieszkańców Mławy, Działdowa i okolic o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych. Każda informacja od mieszkańców, a tym samym każda interwencja Grupy Zalewski może pomóc osobom bezdomnym, których stan stwarza realne zagrożenie dla ich zdrowia i życia tak jak było w przypadku napotkanego bezdomnego na mławskich ogródkach działkowych.

Informacje o bezdomnych lub osobach samotnych można przekazywać pisząc na adres poczty elektronicznej : [email protected] lub wysyłając sms na numer telefonu 666 590 418. Wolontariusze Grupy Zalewski oddzwonią. Wszystkim osobom, które przekażą informacje Grupa Zalewski zapewnia anonimowość!

źródło i fot.: Grupa Zalewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
L.s
L.s
4 lata temu

Brawo Patrol

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x