Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nocny patrol Grupy Zalewski


2/3 sierpnia 2017 r. odbył się kolejny nocny patrol Grupy Zalewski, która sprawdzała pustostany i inne miejsca w Mławie, w których koczują osoby bezdomne. Osobom bezdomnym Grupa Zalewski przekazywała żywność, odzież oraz butelki z wodą do picia.

KSP Mława nabór

Późno w nocy na ogródkach działkowych zauważono bezdomnego, który miał liczne napady epilepsji, nie mógł poruszać się o własnych siłach i prosił o wezwanie pogotowia. Wolontariusze udzieli mężczyźnie pomocy wzywając Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał poszkodowanego do mławskiego szpitala.

Grupa Zalewski ponawia swój apel do mieszkańców Mławy, Działdowa i okolic o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych. Każda informacja od mieszkańców, a tym samym każda interwencja Grupy Zalewski może pomóc osobom bezdomnym, których stan stwarza realne zagrożenie dla ich zdrowia i życia tak jak było w przypadku napotkanego bezdomnego na mławskich ogródkach działkowych.

Informacje o bezdomnych lub osobach samotnych można przekazywać pisząc na adres poczty elektronicznej : patrolszuka@wp.pl lub wysyłając sms na numer telefonu 666 590 418. Wolontariusze Grupy Zalewski oddzwonią. Wszystkim osobom, które przekażą informacje Grupa Zalewski zapewnia anonimowość!

źródło i fot.: Grupa Zalewski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nocny patrol Grupy Zalewski"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
L.s
Gość

Brawo Patrol

wpDiscuz