Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Basen w Strzegowie zamknięty do odwołania


fot. strzegowo.pl

KSP Mława nabór

W poniedziałek 31 lipca mławski sanepid wydał decyzję o zamknięciu basenu odkrytego w Strzegowie. Być może uda się go otworzyć dla kąpiących w najbliższy weekend. Wszystko zależy od wyniku badań bakteriologicznych wody.

– Poziom odczynnika PH w badanej wodzie był zbyt niski. To może stwarzać zagrożenie dla zdrowia korzystających z basenu. Gmina podejmuje działania zmierzające do przywrócenia wodzie właściwych parametrów. Dzisiaj pobrane zostały próbki wody do badań bakteriologicznych. Jeżeli wyniki badania będą w normie, będzie zgoda na użytkowanie basenu – informuje Ewa Sztuba dyrektor PSSE w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Basen w Strzegowie zamknięty do odwołania"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wodolubny
Gość

dobrze że nie baton

Anonimowo
Gość

Dzwne, jak bada firma zewnętrzna parametry sa w normie a jak sanepid to basen do zamkniecia ? To w jakiej wodzie tak naprawde kapia sie nasze dzieci ?

Jarubas
Gość

Jak zwykle w Strzegowie. Tak jest jak się dopuszcza ludzi do montowania basenów bez żadnegocjacji przeszkolenia, nieoficjalnie został uszkodzony sterownik który dozuje chemikalia do uzdatniania wody, źle dobierał dawkowanie. Ciekawe kto zapłaci za ratowników i obsługę. Ponadto jeszcze jedna kwestia jak to może być że dzieci z kolonii Pana wydzirzawjajacego internat mają wstęp bez opłaty a nasze dzieci choć symbolicznie ale muszą płacić? Pytam gdzie są Radni jakoś nikt się nie interesuje.

wpDiscuz