Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Basen w Strzegowie zamknięty do odwołania


fot. strzegowo.pl


W poniedziałek 31 lipca mławski sanepid wydał decyzję o zamknięciu basenu odkrytego w Strzegowie. Być może uda się go otworzyć dla kąpiących w najbliższy weekend. Wszystko zależy od wyniku badań bakteriologicznych wody.

– Poziom odczynnika PH w badanej wodzie był zbyt niski. To może stwarzać zagrożenie dla zdrowia korzystających z basenu. Gmina podejmuje działania zmierzające do przywrócenia wodzie właściwych parametrów. Dzisiaj pobrane zostały próbki wody do badań bakteriologicznych. Jeżeli wyniki badania będą w normie, będzie zgoda na użytkowanie basenu – informuje Ewa Sztuba dyrektor PSSE w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wodolubny
wodolubny
5 lata temu

dobrze że nie baton

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

Dzwne, jak bada firma zewnętrzna parametry sa w normie a jak sanepid to basen do zamkniecia ? To w jakiej wodzie tak naprawde kapia sie nasze dzieci ?

Jarubas
Jarubas
5 lata temu

Jak zwykle w Strzegowie. Tak jest jak się dopuszcza ludzi do montowania basenów bez żadnegocjacji przeszkolenia, nieoficjalnie został uszkodzony sterownik który dozuje chemikalia do uzdatniania wody, źle dobierał dawkowanie. Ciekawe kto zapłaci za ratowników i obsługę. Ponadto jeszcze jedna kwestia jak to może być że dzieci z kolonii Pana wydzirzawjajacego internat mają wstęp bez opłaty a nasze dzieci choć symbolicznie ale muszą płacić? Pytam gdzie są Radni jakoś nikt się nie interesuje.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x