Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Z terenu bazy ukradli 1150 litrów paliwa i koła od ciężarówki


fot. ilustracyjne pixabay


O niemal 15 tys złotych uboższa stała się jedna z mławskich firm, mająca bazę przy ulicy Płockiej. Z jej terenu nieznani sprawcy skradli 1150 litrów paliwa oraz cztery koła od ciężarówki, warte w sumie około 10 tys. zł. Do kradzieży doszło w nocy z 27 na 28 lipca br.

Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy z 27 na 28 lipca br. Sprawcy po wyłamaniu korków wlewu paliwa dostali się do zbiorników i ukradli z trzech pojazdów marki Mercedes łącznie 1150 litrów paliwa o wartości 4900 zł. Ukradzione zostały również 4 koła od ciężarówki każde o wartości 2,5 tys. zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Mława – informuje mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x