Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Efektowny sukces Strzegowa. Hattrick Kruszewskiego


Słoneczne ogrody Mława

Kolejne mecze sparingowe za zespołami rywalizującymi w niższych ligach. Końcowe wyniki okazał się w większości przypadków niekorzystne dla naszych zawodników. Jedynym wyjątkiem byli reprezentanci GKS-u Strzegowo.

Podopieczni Pawła Taranowskiego rywalizowali na swoim terenie z Opią Opinogóra. Rywal występujący na co dzień na poziomie B-klasy okazały się tylko tłem dla gospodarzy. Ostatecznie triumfowali 9:1, w czym duża zasługa tercetu napastników. Kamil Kruszewski skompletował hattricka, z dwiema bramkami na koncie zakończyli zmagania Maciej Warecki i Miłosz Besser. Ponadto na listę strzelców wpisali się Daniel Siemianowski i Daniel Gatyński (poprzedni sezon spędził we Wkrze Bieżuń).

Wieczfnianka odpoczywała, za to reprezentanci szydłowskiej Korony wybrali się do Glinojecka. Ekipa prowadzona przez Włodzimierza Gorczycę przegrała 1:3 z tamtejszym Kryształem. Autorem honorowego trafienia okazał się Kacper Małecki.

Pracowicie spędziły ostatni weekend lipca także zespoły z powiatu mławskiego rywalizujące na co dzień na szczeblu A-klasy. Konopianka walczyła z Tęczą Ojrzeń – w kadrze zabrakło m.in. Damiana Ankiewicza i Kamila i Mateusza Nosarzewskich. Odbiło się to na wyniku rywalizacji. Zespół z Konopek poległ 1:5, jedynego gola strzelił Daniel Lis.

Natomiast drużyna ze Szreńska, Żak rywalizowała ze Skrą Skrwilno. Rywale okazali się skuteczniejsi – strzelili trzy gole, sami tracąc tylko jednego. Bramkę dla ekipy kierowanej przez Marka Dobrowolskiego zdobył Daniel Ogrodowczyk.

Wyniki

GKS Strzegowo – Opia Opinogóra 9:1

Kryształ Glinojeck – Korona Szydłowo 3:1

Tęcza Ojrzeń – Konopianka Konopki 5:1

Skra Skrwilno – Żak Szreńsk 3:1

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500