Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Efektowny sukces Strzegowa. Hattrick KruszewskiegoKolejne mecze sparingowe za zespołami rywalizującymi w niższych ligach. Końcowe wyniki okazał się w większości przypadków niekorzystne dla naszych zawodników. Jedynym wyjątkiem byli reprezentanci GKS-u Strzegowo.

Podopieczni Pawła Taranowskiego rywalizowali na swoim terenie z Opią Opinogóra. Rywal występujący na co dzień na poziomie B-klasy okazały się tylko tłem dla gospodarzy. Ostatecznie triumfowali 9:1, w czym duża zasługa tercetu napastników. Kamil Kruszewski skompletował hattricka, z dwiema bramkami na koncie zakończyli zmagania Maciej Warecki i Miłosz Besser. Ponadto na listę strzelców wpisali się Daniel Siemianowski i Daniel Gatyński (poprzedni sezon spędził we Wkrze Bieżuń).

Wieczfnianka odpoczywała, za to reprezentanci szydłowskiej Korony wybrali się do Glinojecka. Ekipa prowadzona przez Włodzimierza Gorczycę przegrała 1:3 z tamtejszym Kryształem. Autorem honorowego trafienia okazał się Kacper Małecki.

Pracowicie spędziły ostatni weekend lipca także zespoły z powiatu mławskiego rywalizujące na co dzień na szczeblu A-klasy. Konopianka walczyła z Tęczą Ojrzeń – w kadrze zabrakło m.in. Damiana Ankiewicza i Kamila i Mateusza Nosarzewskich. Odbiło się to na wyniku rywalizacji. Zespół z Konopek poległ 1:5, jedynego gola strzelił Daniel Lis.

Natomiast drużyna ze Szreńska, Żak rywalizowała ze Skrą Skrwilno. Rywale okazali się skuteczniejsi – strzelili trzy gole, sami tracąc tylko jednego. Bramkę dla ekipy kierowanej przez Marka Dobrowolskiego zdobył Daniel Ogrodowczyk.

Wyniki

GKS Strzegowo – Opia Opinogóra 9:1

Kryształ Glinojeck – Korona Szydłowo 3:1

Tęcza Ojrzeń – Konopianka Konopki 5:1

Skra Skrwilno – Żak Szreńsk 3:1

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x