Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłówek. Ciężarowy DAF z kradzioną naczepą zderzył się z Audi


W piątek 21 lipca w miejscowości Szydłówek gm. Szydłowo doszło do zderzenia ciężarowego DAF-a z naczepą z samochodem osobowym Audi A6. Pojazdy zderzyły się w momencie wykonywania skrętu w lewo przez kierowcę Audi. Ciekawostką jest, że naczepa pojazdu ciężarowego figurowała w ewidencji jako skradziona. Mławska policja zabezpieczyła ją do czasu zakończenia postępowania w tej sprawie.


– Pojazdem ciężarowym DAF kierował kierowca jednej z firm z rejonu siedleckiego. Naczepa samochodu ciężarowego figuruje w ewidencji jako skradziona z terenu działania Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Czynności w tej sprawie prowadzi obecnie KPP w Mławie. Do czasu ich zakończenia naczepa została zabezpieczona przez mławską policję – podaje mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława.

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x