Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Pietrzak wraca po kontuzji, Obłąkowski szósty


Toruń był areną tegorocznej edycji mistrzostw Polski juniorów w lekkiej atletyce. Na starcie  nie zabrakło reprezentantów mławskiego Zawkrza. Do zmagań przystąpili Olga Pietrzak i Przemysław Obłąkowski.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Po ubiegłorocznych sukcesach, czyli dwukrotnym mistrzostwie Polski juniorów, a przede wszystkim czwartym miejscu  na mistrzostwach świata w sztafecie 4×100 metrów, obecny sezon jest nieudany dla podopiecznej Waldemara Łaszczycha. Głównie ze względu na kontuzję. Przez uraz straciła kilkanaście miesięcy.

Uciekło jej wiele imprez, trudno było także uzyskać odpowiednią formę. W toruńskim czempionacie walczyła w sprincie na 100 metrów. Eliminacje przyniosły wynik 12,63, który dał awans do finału B. W nim zamknęła stawkę sprinterek (rezultat 12.82), co oznacza, że zakończyła zawody na piętnastym miejscu.

Obłąkowski walczył w konkursie trójskoku. W najlepszej próbie pofrunął na odległość 13.85. To wystarczyło do zajęcia szóstej pozycji w generalnym podsumowaniu. Złoto z wynikiem 14.81 zdobył Jakub Andrzejczak z Aleksandrowa Łódzkiego.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Trener AZS

Niestety duża wina w tym trenera… w Mławie eksploatuje się juniorów, którzy giną w sporcie seniorskim. A czy o to w tym wszystkim chodzi?