Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pietrzak wraca po kontuzji, Obłąkowski szósty


Toruń był areną tegorocznej edycji mistrzostw Polski juniorów w lekkiej atletyce. Na starcie  nie zabrakło reprezentantów mławskiego Zawkrza. Do zmagań przystąpili Olga Pietrzak i Przemysław Obłąkowski.

KSP Mława nabór

Po ubiegłorocznych sukcesach, czyli dwukrotnym mistrzostwie Polski juniorów, a przede wszystkim czwartym miejscu  na mistrzostwach świata w sztafecie 4×100 metrów, obecny sezon jest nieudany dla podopiecznej Waldemara Łaszczycha. Głównie ze względu na kontuzję. Przez uraz straciła kilkanaście miesięcy.

Uciekło jej wiele imprez, trudno było także uzyskać odpowiednią formę. W toruńskim czempionacie walczyła w sprincie na 100 metrów. Eliminacje przyniosły wynik 12,63, który dał awans do finału B. W nim zamknęła stawkę sprinterek (rezultat 12.82), co oznacza, że zakończyła zawody na piętnastym miejscu.

Obłąkowski walczył w konkursie trójskoku. W najlepszej próbie pofrunął na odległość 13.85. To wystarczyło do zajęcia szóstej pozycji w generalnym podsumowaniu. Złoto z wynikiem 14.81 zdobył Jakub Andrzejczak z Aleksandrowa Łódzkiego.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pietrzak wraca po kontuzji, Obłąkowski szósty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Trener AZS
Gość

Niestety duża wina w tym trenera… w Mławie eksploatuje się juniorów, którzy giną w sporcie seniorskim. A czy o to w tym wszystkim chodzi?

wpDiscuz