Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6 sierpnia. Będzie muzycznie i ze smakiem – Festyn Wólczański 2017


Tegoroczny festyn zapowiada się bardzo obiecująco. Na scenie zaprezentują się, aż trzy zespoły artystyczne, będzie można kupić zdrową żywność oraz odbędzie się akcja edukacyjna pod hasłem RATUJMY PSZCZOŁY. Najmłodsi mieszkańcy miasta spotkają się z sympatyczną pszczołą Justyną oraz wezmą udział w WARSZTATACH MAŁEGO PSZCZELARZA.


Wszystkich chcących wziąć udział w wólczańskiej biesiadzie zapraszamy już od godz. 15.00. Na ulicy Rynkowej pojawią się stoiska gastronomiczne oferujące swojskie przysmaki, przygotowywane według domowych receptur. U wystawców będzie można kupić naturalne miody, wędliny bez sztucznych dodatków oraz różne rodzaje serów.

WAŻNE

Informujemy, że 6 sierpnia 2017 r., w godz. 7.00-24.00 zostaną zamknięte ulice: Mickiewicza od ulicy Kaplicznej, Rynkowa oraz Przyrynek. Prosimy, aby na kilka godzin przed zamknięciem ulic nie parkować w tych miejscach samochodów, gdyż znacznie utrudni to przygotowanie imprezy.

Program imprezy

16.00 – oficjalne rozpoczęcie

16.30-18.00 – występ zespołu POBOŻANIE

18.00-19.00 – przerwa muzyczna

19.15-20.15 – występ zespołu GREEN

20.30 -22.00 – występ GWIAZDY WIECZORU Mariusza Kalagi

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x