Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

6 sierpnia. Będzie muzycznie i ze smakiem – Festyn Wólczański 2017


Tegoroczny festyn zapowiada się bardzo obiecująco. Na scenie zaprezentują się, aż trzy zespoły artystyczne, będzie można kupić zdrową żywność oraz odbędzie się akcja edukacyjna pod hasłem RATUJMY PSZCZOŁY. Najmłodsi mieszkańcy miasta spotkają się z sympatyczną pszczołą Justyną oraz wezmą udział w WARSZTATACH MAŁEGO PSZCZELARZA.

KSP Mława nabór

Wszystkich chcących wziąć udział w wólczańskiej biesiadzie zapraszamy już od godz. 15.00. Na ulicy Rynkowej pojawią się stoiska gastronomiczne oferujące swojskie przysmaki, przygotowywane według domowych receptur. U wystawców będzie można kupić naturalne miody, wędliny bez sztucznych dodatków oraz różne rodzaje serów.

WAŻNE

Informujemy, że 6 sierpnia 2017 r., w godz. 7.00-24.00 zostaną zamknięte ulice: Mickiewicza od ulicy Kaplicznej, Rynkowa oraz Przyrynek. Prosimy, aby na kilka godzin przed zamknięciem ulic nie parkować w tych miejscach samochodów, gdyż znacznie utrudni to przygotowanie imprezy.

Program imprezy

16.00 – oficjalne rozpoczęcie

16.30-18.00 – występ zespołu POBOŻANIE

18.00-19.00 – przerwa muzyczna

19.15-20.15 – występ zespołu GREEN

20.30 -22.00 – występ GWIAZDY WIECZORU Mariusza Kalagi

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz