Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rodzinnie w mławskim parku


W niedzielę (30 lipca) w parku miejskim w Mławie odbył się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Droga. Partnerami tej akcji byli Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Dom Kultury.


Pogoda i chętni do zabawy dopisali. Piknik był doskonała\ą możliwością miłego spędzenia czasu dla całych rodzin. W programie znalazły się występy artystyczne, w tym m.in. grupy ZAKRĘCENI. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Oblegany był kącik malucha i malowanie twarzy. Na wszystkich chętnych czekały kiełbaski z grilla. Do tańca porywał TAKT.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x