Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy uratowali ciężarówki warte około 3 mln zł


Na około 3 mln zł oszacowano wartość uratowanego przez strażaków mienia podczas wczorajszego pożaru w Wiśniewie. Dwa spośród kilkunastu zaparkowanych blisko siebie ciągników siodłowych zapaliły się. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej.


– Zgłoszenie o pożarze samochodów ciężarowych w Wiśniewie wpłynęło 29 lipca o godzinie 19:09. Działania ratowniczo-gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wyszyny Kościelne. Podano dwa prądy wody do całkowitego ugaszenia płonącego ciągnika siodłowego oraz drugiego ciągnika z naczepą. Pożarem zagrożone było 9 dalszych ciągników siodłowych zaparkowanych obok siebie w odległościach około 1,5. Wartość uratowanego mienia oszacowano na ok. 3 mln. zł – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x