Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Polskie ślady w europejskich miastach – konkurs fotograficzny dla młodzieży


fot.: Pixabay


Atrakcyjne nagrody rzeczowe można zdobyć w konkursie fotograficznym „Polskie ślady w europejskich miastach” organizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie. Wystarczy zrobić zdjęcie.

– Wakacje to czas, kiedy podróżujemy, zwiedzamy, oglądamy, poznajemy nowe miejsca, ale także uwieczniamy je w obiektywach swoich aparatów fotograficznych. Zachęcamy, aby podróżując po Europie, szukać polskich śladów i podzielić się swoimi odkryciami, biorąc udział w konkursie fotograficznym – mówią organizatorzy.

Prace konkursowe – zdjęcia uwieczniające polskie ślady w europejskich miastach – w postaci plików zdjęciowych wraz z krótkim opisem (do 20 słów) można przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej http://rodm-warszawa.pl/konkurs/ do 15 września 2017 r.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest cyfrowy aparat fotograficzny. Zostaną także przyznane trzy wyróżnienia – ich zdobywcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs jest adresowany do osób, które do 15 września 2017 r. nie będą miały ukończonego 19. roku życia.

źródło: KN/UMM, RODM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota
Dorota
5 lata temu

Lepsza od aparatu bylaby kaska na drobne wydatki.
Aparat moze sie znudzic, a kasa moze sie przydac

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x