Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianie chętnie odwiedzali „Mławską aleję przysmaków”


Prawdziwe, swojskie jedzenie m.in. sery, wędliny, miody można było kupić prosto od producenta podczas targu zdrowej żywności.

Słoneczne ogrody Mława

W sobotę w mławskim parku miejskim odbył się pierwszy targ zdrowej żywności „Mławska Aleja Przysmaków”. Podczas jarmarku można było podziwiać, smakować i kupować tradycyjnie wytwarzaną żywność. Stoiska cieszyły się zainteresowaniem, a odwiedzający chętnie degustowali produkty. Wśród oferowanych specjałów znalazły się m.in. sery, kozie mleko, wyroby wędliniarskie, przetwory. Nie zabrakło również różnych gatunków miodów.

Targi odbywać się będą w każdą sobotę aż do końca września. Stoiska wystawione są w godz. 9.00-13.00, w parku miejskim w Mławie (wejście od ulicy Żeromskiego).

« 1 z 2 »

HM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Gość

Masło z Turzy było super… w sobotę lecę po następne. Mniam mniam 🙂

emeryt

przysmaki owszem ale nie dla emeryta

Smakowita chwila

Najlepszy to byl smalec i swojskie kielbasy.
Kadzanka tez nie byle co.

Drogo

Za drogo, zdecydowanie za drogo

Jędrzej

Bla bla bla, to byly produkty robione na mala skale, bez tych roznych cudownych skladnikow jakie znajdziemy w hipermarketsch. Rzecza oczywista jest to ze takie produkty robione z naturalnych skladnikow, nie produkowane masowo sa drozsze bo i ich produkcja jest drozsza. Jeśli ma sie ochote zjesc taniej a nie koniecznie smacznie i zdrowo to nie na takie targi nalezy soe udac tylko wlasnie do hipermarektow. Pozdrawiam

mleko

litr mleka za 10 zł też?