Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianie chętnie odwiedzali „Mławską aleję przysmaków”


Prawdziwe, swojskie jedzenie m.in. sery, wędliny, miody można było kupić prosto od producenta podczas targu zdrowej żywności.

KSP Mława nabór

W sobotę w mławskim parku miejskim odbył się pierwszy targ zdrowej żywności „Mławska Aleja Przysmaków”. Podczas jarmarku można było podziwiać, smakować i kupować tradycyjnie wytwarzaną żywność. Stoiska cieszyły się zainteresowaniem, a odwiedzający chętnie degustowali produkty. Wśród oferowanych specjałów znalazły się m.in. sery, kozie mleko, wyroby wędliniarskie, przetwory. Nie zabrakło również różnych gatunków miodów.

Targi odbywać się będą w każdą sobotę aż do końca września. Stoiska wystawione są w godz. 9.00-13.00, w parku miejskim w Mławie (wejście od ulicy Żeromskiego).

« 1 z 2 »

HM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Mławianie chętnie odwiedzali „Mławską aleję przysmaków”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gość
Gość

Masło z Turzy było super… w sobotę lecę po następne. Mniam mniam 🙂

emeryt
Gość

przysmaki owszem ale nie dla emeryta

Smakowita chwila
Gość

Najlepszy to byl smalec i swojskie kielbasy.
Kadzanka tez nie byle co.

Drogo
Gość

Za drogo, zdecydowanie za drogo

Jędrzej
Gość

Bla bla bla, to byly produkty robione na mala skale, bez tych roznych cudownych skladnikow jakie znajdziemy w hipermarketsch. Rzecza oczywista jest to ze takie produkty robione z naturalnych skladnikow, nie produkowane masowo sa drozsze bo i ich produkcja jest drozsza. Jeśli ma sie ochote zjesc taniej a nie koniecznie smacznie i zdrowo to nie na takie targi nalezy soe udac tylko wlasnie do hipermarektow. Pozdrawiam

mleko
Gość

litr mleka za 10 zł też?

wpDiscuz