Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ponad kilometr nowych dywaników asfaltowych


fot.: Krzysztof Napierski

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W sierpniu cztery mławskie drogi zyskają nowe warstwy ścieralne asfaltu. Bezpieczeństwo i komfort komunikacji poprawią się na ulicach 18 Stycznia, Dudzińskiego i Spółdzielczej oraz na drodze między sklepem firmy Tabak a blokiem „Batory” na osiedlu Sienkiewicza.

Do wylania nowej warstwy ścieralnej przygotowano już pobocza każdej z tych ulic – tam, gdzie było to konieczne, wymieniono krawężniki i naprawiono chodniki. Na początku sierpnia rozpoczną się prace w jezdniach. Po wyprofilowaniu nawierzchni, zostanie wylana warstwa ścieralna o grubości 4 cm. Łącznie powstanie ok. 1180 metrów nowych dywaników asfaltowych: ok. 300 m na ul. 18 Stycznia, ok. 400 m na ul. Dudzińskiego, ok. 320 m na ul. Spółdzielczej i ok. 160 m na ulicy między sklepem Tabak a blokiem „Batory” na os. Sienkiewicza. Prace powinny zostać sfinalizowane do końca sierpnia.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500