Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ponad kilometr nowych dywaników asfaltowych


fot.: Krzysztof Napierski

KSP Mława nabór

W sierpniu cztery mławskie drogi zyskają nowe warstwy ścieralne asfaltu. Bezpieczeństwo i komfort komunikacji poprawią się na ulicach 18 Stycznia, Dudzińskiego i Spółdzielczej oraz na drodze między sklepem firmy Tabak a blokiem „Batory” na osiedlu Sienkiewicza.

Do wylania nowej warstwy ścieralnej przygotowano już pobocza każdej z tych ulic – tam, gdzie było to konieczne, wymieniono krawężniki i naprawiono chodniki. Na początku sierpnia rozpoczną się prace w jezdniach. Po wyprofilowaniu nawierzchni, zostanie wylana warstwa ścieralna o grubości 4 cm. Łącznie powstanie ok. 1180 metrów nowych dywaników asfaltowych: ok. 300 m na ul. 18 Stycznia, ok. 400 m na ul. Dudzińskiego, ok. 320 m na ul. Spółdzielczej i ok. 160 m na ulicy między sklepem Tabak a blokiem „Batory” na os. Sienkiewicza. Prace powinny zostać sfinalizowane do końca sierpnia.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz