Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ponad kilometr nowych dywaników asfaltowych


fot.: Krzysztof Napierski


W sierpniu cztery mławskie drogi zyskają nowe warstwy ścieralne asfaltu. Bezpieczeństwo i komfort komunikacji poprawią się na ulicach 18 Stycznia, Dudzińskiego i Spółdzielczej oraz na drodze między sklepem firmy Tabak a blokiem „Batory” na osiedlu Sienkiewicza.

Do wylania nowej warstwy ścieralnej przygotowano już pobocza każdej z tych ulic – tam, gdzie było to konieczne, wymieniono krawężniki i naprawiono chodniki. Na początku sierpnia rozpoczną się prace w jezdniach. Po wyprofilowaniu nawierzchni, zostanie wylana warstwa ścieralna o grubości 4 cm. Łącznie powstanie ok. 1180 metrów nowych dywaników asfaltowych: ok. 300 m na ul. 18 Stycznia, ok. 400 m na ul. Dudzińskiego, ok. 320 m na ul. Spółdzielczej i ok. 160 m na ulicy między sklepem Tabak a blokiem „Batory” na os. Sienkiewicza. Prace powinny zostać sfinalizowane do końca sierpnia.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x