Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wólka apeluje do burmistrza


Mieszkańcy Wólki sięgnęli po nową formę zwrócenia uwagi na ich problem. Chcą tunelu pod torami.

KSP Mława nabór

Dziś na ulicy Kolejowej w Mławie pojawił się baner o treści: „Panie Burmistrzu mieszkańcy czekają na tunel. Tragedia – czyje sumienie?…” Wyraźny i duży baner jest doskonale widoczny dla przechodniów, ale również z okien przejeżdżających pociągów. Czy ta forma nagłośnienia kłopotów mieszkańców Zatorza z przedostaniem się przez tory, zmieni decyzje władz miasta w sprawie budowy kładki na ul. Kościuszki, okaże się za jakiś czas.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

38 - liczba komentarzy w artykule "Wólka apeluje do burmistrza"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
xyz
Gość

Get, jesteś okey. Dajesz dobre rady. A tak na marginesie, ile złociszów wyciągasz w ratuszu ? Na pewno pryncypał docenia twój cięty języczek i kila tysięcy w miesiącu na rączkę daje.

get
Gość

przestańcie dupki zawracać głowę tunelem,macie darmowy pks,nikt pieszo nie będzie chodził do centrum,u każdego jest samochód,kilometr do wiaduktu,dla paru krzykaczy miasto ma wydać kilka milionów,piszecie o rozrzutności ratusza ,a sami podnosicie lament,demokracja rozum wam odbiera,co 200metrów tunel budować,trampki ,dres i do przodu heja,za swoje wybudujcie tunel i tyle w temacie

Jarząbek
Gość
Rozrzutność ratusza jest ewidentna. Podać ci biedaku przykłady?? – proszę bardzo: co jakieś dwa lata płacenie za nowe projekty tych samych przedsięwzięć i wyrzucanie tych projektów do kosza (np. ile projektów remontu MDK już było i remont w dalszym ciągu nieukończony, bo się przedawniły, nowy pomysł burmistrza w sprawie postawienia tymczasowego dworca i w późniejszym okresie wyburzenie go, dokładanie się do remontów dróg powiatowych poza Mław3ą, dokładanie się do inwestycji szpitala (należy on do starostwa), reklamowanie za pieniądze podatników deweloperów (bo nie miasta). Och, dużo by pisać, to jest temat rzeka, ale cudze pieniądze łatwo wydawać, to każdy potrafi. Darmowa… Czytaj więcej »
Jarząbek
Gość

„Darmowa komunikacja” – po pierwsze i najważniejsze, to jaka ona darmowa

szczur w sukience
Gość

Gdzie byli wszyscy Ci wielcy działacze gdy były plany, konsultacje? Gdzie była wtedy Radna Pszczółkowska, gdzie była Przewodnicząca Sasiak? Gdzie byli wszyscy inni, którzy teraz są gorliwymi obrońcami „pokrzywdzonego ludu”. Pytam gdzie? Do dziś słyszę wypowiedz radnej Pszczółkowskiej. ” …ja się tym wcale nie interesowałam”. Pytam zatem? Jakim prawem Ci ludzie teraz biadolą. Robiąc nadzieję pozostałym mieszkańcom. To jest zabieg czysto polityczny obliczony na głosy w wyborach 2018!!! OBŁUDA!!! Wstyd „drogie panie działaczki”!!!

Anonimowo
Gość

Wypowiedź??? czy część wypowiedzi wyrwana z całości????

Nepokal
Gość

A ty gdzie byłeś?! mogłeś protestować także, ktoś ci zabraniał, mącicielu!!! przedszkolakiem jesteś?!! bierz się do roboty!!! skończ te cwaniakowanie. szpadle do ręki i po szale.

Arek
Gość

Ale kłamczuch się odezwał , żadnych konsultacji w tej sprawie nie było, a Ci co za winili piszą teraz podłe kłamstwa i opluwają innych.

deratyzator007
Gość

a co tu jakieś forum gryzoni czy jak 😛

mysz w spodniach
Gość

gryzoń ale nie trutka

mysz w spodniach
Gość

Szczurze wziąłeś i siebie pod uwagę,

o(k)o
Gość

nowe twarze, kierunki, banery, murale… rozwija się nam ta Mława

Radny Bezradny
Gość
Tu Ja mowię Radny Bezradny, pobierający dietę i mający zupełnie przypadkiem zatrudnioną rodzinę w jednostkach UM. Ja DZIAŁAM. Zadaje w tej sprawie pytania, składam propozycje, sprawdzam koszty takiego przedsięwzięcia, jestem w tej spraiwie aktywny na kazdej sesji od lat. Działania tego Pana Przewodniczącego z Wólki są jednak w naszej ocenie nie do przyjęcia i szkodzą sprawie. Po pierwsze, nie są wczesniej konsultowane. Po drugie, plan akcji nie jest spisany na kartce i nie wiadomo jak wysoko mam unieść rękę. Po trzecie, co juz w ogóle jest nie do przyjęcia, są prowadzone w interesie MIESZKAŃCÓW. Tak dalej byc już nie moze.… Czytaj więcej »
wpDiscuz