Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzieci rozwikłały zagadkę tajemniczego Maxa


„Wakacje z Maxem” dobiegły końca. Wczoraj na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego odbyło się czwarte, a zarazem finałowe spotkanie.  


Pogoda sprzyjała organizatorom podczas ostatniej odsłony akcji „Wakacje z Maksem”.  Razem z Maxem na boisku przed MHS pojawili się pracownicy i wolontariusze Miejskiego Ośrodka, policjanci, panie z biblioteki, strażacy. W zajęciach uczestniczyły również te dzieci, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach.  Jak zawsze zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu strażackiego, spotkanie ze stróżami prawa, gdzie można było poznawać zasady ruchu drogowego oraz  stoliki Miejskiej Biblioteki Publicznej z różnymi zgadywankami. Tradycyjnie już na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – m.in. plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka, były też tańce. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody wakacyjnej loterii. Uczestnikom konkursów wręczono medale. Rozwikłana została zagadka „tajemniczego Maxa”.

Przypomnijmy: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu br. ruszył z nowym programem pod hasłem „Wakacje z Maxem”. W akcję włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Komenda Powiatowa Policji. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe. Projekt „Wakacje z Maxem” był przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, które spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława. Spotkania odbywały się różnych miejscach w Mławie, co dało możliwość skorzystania z zabawy dużej liczbie dzieci.

Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” był urozmaicony, obejmował zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym, rozrywkowym oraz profilaktycznym.

Lista zwycięzców toru przeszkód

(nagrodzeni medalami)

06.07.2017r.

1 miejsce – Roksana Szubiak – 20,75
2 miejsce- Kamil Komorowski – 24,34
3 miejsce – Lena Rutecka – 25,21

13.07.2017r.

1 miejsce – Aleksandra Łucjanek – 16,46
2 miejsce- Roksana Szubiak – 17,82
3 miejsce – Oskar Łucjanek – 18,99

20.07.2017r.

1 miejsce- Krystian Krupiński – 21,89
2 miejsce- Michał Ulatowski – 23,52
3 miejsce- Jakub Pochmara – 24,03

27.07.2017r.

1 miejsce – Jakub Zaraziński – 22,14
2 miejsce – Balcerzak Maciej– 24,33
3 miejsce – Oliwia Lalak – 24,56

KK

« 1 z 6 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
5 lata temu

Żal że już się skończyły poza tym było super 🙂

Mamcia
Mamcia
5 lata temu

Nasze pociechy, takie skarby male

Julka
Julka
5 lata temu

Szkoda że informacja tak mocno okrojona. W środku hali był jeszcze fajny turniej na rolkach…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x