Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działdowo. Śmierć 23 i 29-latka


Dzisiaj około godziny 6.30 oficer dyżurny działdowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie boiska wiejskiego w jednej z miejscowości w gminie Działdowo leżą dwaj mężczyźni. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol i wezwano służby ratunkowe. Przybyli na miejsce policjanci zastali dwóch nieprzytomnych mężczyzn, w stosunku do których podjęli czynności reanimacyjne, które prowadzili do czasu przyjazdu karetki pogotowia.


Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon jednego z mężczyzn. W stosunku do drugiego mężczyzny, czynności reanimacyjne przejęła załoga pogotowia, jednak i w jego przypadku nie udało przywrócić się czynności życiowych. Po przewiezieniu mężczyzny do szpitala, lekarz stwierdził zgon.

O zdarzeniu poinformowano Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Policja pod jego nadzorem wyjaśnia okoliczności śmierci 23 i 29-latka.

Zaplanowana jest sekcja zwłok, w celu ustalenia przyczyny zgonu obu mieszkańców gminy Działdowo.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x