Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

14 sierpnia w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia sprawy nie załatwisz


NFZ  informuje, że 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia i jego delegatur.


Jednocześnie informujemy, że mazowiecki Fundusz wraz z delegaturami będzie czynny 9 września 2017 r. (sobota).Tego dnia zarówno pacjenci, jak i świadczeniodawcy będą mogli załatwić wszystkie sprawy w godzinach od 8.00 do 16.00.

źródło: Sylwia Biczyńska, Sekcja Komunikacji Społecznej MOW NFZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x