Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pszczółki rządziły w Glinkach. Szulc królem strzelców


Premierowa edycja piłkarskiego turnieju Glinki Cup zgromadziła na starcie dziesięć zespołów. Uczestników nie odstraszyły opady deszczu. Przez kilka godzin rywalizowali w zawodach, w których główne trofeum ufundował  kierownik hali sportowej w Radzanowie.

KSP Mława nabór

Zwycięsko z batalii wyszli reprezentanci Pszczółek Będzymin. Porażki nie uniknęli, przegrali 0:1 z konkurentami z Gradzanowa Włościańskiego. Nie zdołali także pokonać pierwszej ekipy Zgliczyna Glinek. Pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

W fazie pucharowej już się nie pomylili. Najpierw w półfinale poradzili sobie ze Zgliczynem Glinki I. Natomiast w decydującym pojedynku spotkali się ze swoimi grupowymi pogromcami z Gradzanowa. Podobnie jak to miało miejsce w pierwszym starciu, doszło do zaciętej walki. Jednak końcowe rozstrzygniecie okazało się tym razem korzystne dla Pszczółek.  Zdołali strzelić bramkę, a konto przeciwników pozostało puste.

Na trzecim miejscu ukończyła zawody Syberia. W pojedynku o miejsce na najniższym stopniu podium pokonali 1:0 drugą ekipę gospodarzy.

Królem strzelców został napastnik Pszczółek Michał Szulc. Natomiast statuetka dla najlepszego zawodnika imprezy trafiła w ręce Jakuba Grzywacza, reprezentanta Gradzanowa Włościańskiego.

W imprezie uczestniczyli gracze Pszczółek Będzymin, Gradzanowa Włościańskiego, Zgliczyna Pobodzy, Kobylej Łąki, Zgliczyna Glinek (dwie ekipy), Sławęcina, Ratowa, Swojęcina oraz Syberii.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz