Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Doskonalą umiejętności i techniki ratownicze


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie w środę 26 lipca br. nad zalewem Ruda rozpoczęła  ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą”.  

KSP Mława nabór

Celem ćwiczeń jest – organizacja i przygotowanie sprzętu ratowniczego, poznanie i doskonalenie technik ratownictwa wodnego, w tym wszelkie techniki ratowania osób z powierzchni akwenów śródlądowych, zagadnienia dotyczące łodzi i jachtów poznanie zagrożeń występujących na terenie zalewu, organizacja działań przez PSP na akwenach wodnych oraz doskonalenie umiejętności w praktyce przez strażaków jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W ćwiczeniach biorą udział ratownicy KP PSP Mława i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na zalewie. Ćwiczenia potrwają do piątku.

Kampania”Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą” objęta jest patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

« 1 z 2 »

źródło: KP PSP Mława (oprac. red.)

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Doskonalą umiejętności i techniki ratownicze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
z bliska
Gość

A widzów mnóstwo, że nie ma gdzie samochodu zaparkować

wpDiscuz