Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Doskonalą umiejętności i techniki ratownicze


Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie w środę 26 lipca br. nad zalewem Ruda rozpoczęła  ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą”.  


Celem ćwiczeń jest – organizacja i przygotowanie sprzętu ratowniczego, poznanie i doskonalenie technik ratownictwa wodnego, w tym wszelkie techniki ratowania osób z powierzchni akwenów śródlądowych, zagadnienia dotyczące łodzi i jachtów poznanie zagrożeń występujących na terenie zalewu, organizacja działań przez PSP na akwenach wodnych oraz doskonalenie umiejętności w praktyce przez strażaków jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W ćwiczeniach biorą udział ratownicy KP PSP Mława i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na zalewie. Ćwiczenia potrwają do piątku.

Kampania”Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą” objęta jest patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

« 1 z 2 »

źródło: KP PSP Mława (oprac. red.)

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
5 lata temu

A widzów mnóstwo, że nie ma gdzie samochodu zaparkować

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x