Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Targi Dobrej Żywności w Mławie


Od 29 lipca, w każdą sobotę aż do końca września, mieszkańcy miasta będą mogli kupić zdrową, tradycyjnie wytwarzaną żywność. Stoiska będą wystawione w godz. 9.00-13.00, w parku miejskim w Mławie (wejście od ulicy Żeromskiego).

Słoneczne ogrody Mława

Prawdziwe, swojskie jedzenie m.in. sery, wędliny, miody będzie można kupić prosto od producenta. Zachęcamy do kupowania specjałów wytwarzanych na bazie naturalnych składników, robionych według domowej receptury i metodami, jakie znali jeszcze nasi dziadkowie. Pierwsze spotkanie w MŁAWSKIEJ ALEI PRZYSMAKÓW już w najbliższą sobotę.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Smakowita chwila

Kogo dzis stac na swojskie zarlo ludzie jedza to co majo