Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Funkcjonariusz BOR zatrzymany przez policjantów z Żuromina


Dziś rano policja uzyskała informację, że prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna kierował samochodem osobowym na terenie Żuromina. Zatrzymany później mężczyzna okazał się funkcjonariuszem BOR.

KSP Mława nabór

Dyżurny zadysponował patrol, który w okolicach stacji benzynowej zatrzymał podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. – Mężczyzna został przewieziony do komendy, odmówił badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z tym został przewieziony do szpitala miejskiego w Żurominie, gdzie zostały pobrane próbki krwi. Tożsamość mężczyzny została zweryfikowana z Biurem Ochrony Rządu, które potwierdziło, że zatrzymana osoba jest funkcjonariuszem BOR. Obecnie mężczyzna przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Czynności policji są w toku – informuje Robert Wierciński, oficer prasowy żuromińskiej policji.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Funkcjonariusz BOR zatrzymany przez policjantów z Żuromina"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Zlota limuzyna
Gość

Nie pierwszy i nie ostatni przypadek.

Ula
Gość

Piszecie głupoty.. sam przyjechal z Policją miał zabrane kluczyki poszedł się poskarżyć

wpDiscuz