Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działdowo: Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju


Prokurator Prokuratury Rejonowej w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju wobec 53-letniego mieszkańca Działdowa. Mężczyzna posiadał w plecaku pocisk artyleryjski, który przekazał policjantom pod jednym z dyskontów na terenie miasta.


Mężczyzna jest podejrzany o to że, że w dniu 21.07.2017 r. Działdowie, bez wymaganego zezwolenia, w okolicy dyskontu przy ul. Olsztyńskiej posiadał pocisk artyleryjski z zapalnikiem. Zatrzymany wówczas do wyjaśnienia 53-latek był nietrzeźwy. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Początkowo tłumaczył policjantom, że pocisk znalazł przy drodze, jednak jego słowa nie znalazły poparcia w rzeczywistości.

W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci ujawnili kolejne niebezpieczne materiały. W posiadaniu mieszkańca Działdowa znalazły się naboje różnego rodzaju i kalibru, pocisk oraz proch strzelniczy, który mężczyzna gromadził.

Za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował wobec Działdowianina policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
olo
olo
4 lata temu

To saper, a saper myli sie tylko raz.

Troglo
Troglo
4 lata temu

Bardzo dobrze, może jest nawiedzionym kodziarzem i chciał w sklepie małe boom zrobić ale się wycofał, fala nienawiści jaką zgotowali nam politycy dopiero da nam się we znaki

ojapierdziu
ojapierdziu
4 lata temu

to i mu się dostało..

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x