Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciekawe zaproszenie do Ratowa


Stowarzyszenie Ratujmy Ratowo zaprasza do udziału w spotkaniach edukacyjno-rekreacyjnych poświęconych profilaktyce przeciwdziałania depresji pod hasłem „Co można zrobić, by mieć dobry nastrój?”.


Spotkania organizowane są w zabytkowym Zespole klasztornym w Ratowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W programie przewidziano zajęcia z psychologiem, specjalistą ds. przeciwdziałania przemocy, konne przejażdżki rekreacyjne, poczęstunek oraz czas na odpoczynek w urokliwym miejscu.

Najbliższy termin spotkań: niedziela 30 lipca 2017
Informacje i zapisy: Stowarzyszenie Ratujmy Ratowo,
tel. 515 822 076, mail: [email protected]

źródło: Stowarzyszenie Ratujmy Ratowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x