Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Warsztaty Mławskiej Orkiestry Dętej w Hartowcu


W ubiegłym tygodniu instrumentaliści tworzący zespół Mławskiej Orkiestry Dętej uczestniczyli w sześciodniowych warsztatach muzycznych. Pobyt w Hartowcu był okazją do popracowania nad nowym repertuarem i doskonalenia dotychczas zdobytych umiejętności, ale jak można wyczytać z opublikowanych zdjęć, uczestnicy nie spotykali się wyłącznie na sali prób.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wypoczynek w rekreacyjnym ośrodku sprzyjał również integracji. Muzycy, mimo zmieniającej się aury, korzystali w pełni z możliwości i walorów okolicy, w której dane było im przebywać. W wolnych chwilach, po godzinach ćwiczeń, chętnie relaksowali się nad pobliskim jeziorem, jedni wypoczywając w słońcu, inni spędzając ten czas aktywnie, i nie tracąc przy tym pogody ducha i zapału do dalszej pracy. Zapewne nie był to czas stracony, skoro już od września powrócą do regularnych prób, a wielu z nich jeszcze dziś wraca myślami do tych niedawno przebytych chwil, które dziś są już tylko wspomnieniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów i zachęcamy do podziwiania Mławskiej Orkiestry Dętej przy najbliższej nadarzającej się okazji.

źródło i fot.:MDK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500