Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Warsztaty Mławskiej Orkiestry Dętej w Hartowcu


W ubiegłym tygodniu instrumentaliści tworzący zespół Mławskiej Orkiestry Dętej uczestniczyli w sześciodniowych warsztatach muzycznych. Pobyt w Hartowcu był okazją do popracowania nad nowym repertuarem i doskonalenia dotychczas zdobytych umiejętności, ale jak można wyczytać z opublikowanych zdjęć, uczestnicy nie spotykali się wyłącznie na sali prób.

KSP Mława nabór

Wypoczynek w rekreacyjnym ośrodku sprzyjał również integracji. Muzycy, mimo zmieniającej się aury, korzystali w pełni z możliwości i walorów okolicy, w której dane było im przebywać. W wolnych chwilach, po godzinach ćwiczeń, chętnie relaksowali się nad pobliskim jeziorem, jedni wypoczywając w słońcu, inni spędzając ten czas aktywnie, i nie tracąc przy tym pogody ducha i zapału do dalszej pracy. Zapewne nie był to czas stracony, skoro już od września powrócą do regularnych prób, a wielu z nich jeszcze dziś wraca myślami do tych niedawno przebytych chwil, które dziś są już tylko wspomnieniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów i zachęcamy do podziwiania Mławskiej Orkiestry Dętej przy najbliższej nadarzającej się okazji.

źródło i fot.:MDK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz