Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty Mławskiej Orkiestry Dętej w Hartowcu


W ubiegłym tygodniu instrumentaliści tworzący zespół Mławskiej Orkiestry Dętej uczestniczyli w sześciodniowych warsztatach muzycznych. Pobyt w Hartowcu był okazją do popracowania nad nowym repertuarem i doskonalenia dotychczas zdobytych umiejętności, ale jak można wyczytać z opublikowanych zdjęć, uczestnicy nie spotykali się wyłącznie na sali prób.


Wypoczynek w rekreacyjnym ośrodku sprzyjał również integracji. Muzycy, mimo zmieniającej się aury, korzystali w pełni z możliwości i walorów okolicy, w której dane było im przebywać. W wolnych chwilach, po godzinach ćwiczeń, chętnie relaksowali się nad pobliskim jeziorem, jedni wypoczywając w słońcu, inni spędzając ten czas aktywnie, i nie tracąc przy tym pogody ducha i zapału do dalszej pracy. Zapewne nie był to czas stracony, skoro już od września powrócą do regularnych prób, a wielu z nich jeszcze dziś wraca myślami do tych niedawno przebytych chwil, które dziś są już tylko wspomnieniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów i zachęcamy do podziwiania Mławskiej Orkiestry Dętej przy najbliższej nadarzającej się okazji.

źródło i fot.:MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x