Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Karambol czterech aut w Strzegowie


Dziś około godziny 16.30 na moście w Strzegowie doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Jedna osoba dorosła i jedno dziecko odniosło obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

Czterema pojazdami podróżowało łącznie 10 osób, w tym troje dzieci. Na skutek zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedno dziecko. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowane osoby do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP ze Strzegowa. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
niunia

Ale wy jestescie pustaki mogli zginac ludzie dzieci a gosc ma problem bo musial jechac przez ciechanow. Kazdy z was mogl byc na ich miejscu.

Mar

Wracałem z Olsztyna do płocka, masakra korek… I objazd pod Ciechanów. Ładnie tam, zielono 🙂

STOP BANDYTOM DROGOWYM

DOBIĆ SK..SYNÓW!!! TYSIĄCE LUDZI W 2 GODZINNYM KORKU, W UPALE. MIAŁEM STAN PRZEDZAWAŁOWY PRZEZ BANDYTÓW DROGOWYCH. JESZCZE Z DZIEĆMI JECHALI!!!

kamaz

Ledwo na koncert Depeche Mode zdążyliśmy. a wszystko przez wariatów, którzy jeżdżą bez wyobraźni

stojący

piękny korek był

JasioWedrowniczek

Ta i wycieczka krajoznawcza bo przez Ciechanów na Warszawę trzeba było zapierd…