Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Karambol czterech aut w Strzegowie


Dziś około godziny 16.30 na moście w Strzegowie doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Jedna osoba dorosła i jedno dziecko odniosło obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Czterema pojazdami podróżowało łącznie 10 osób, w tym troje dzieci. Na skutek zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedno dziecko. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowane osoby do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP ze Strzegowa. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
niunia

Ale wy jestescie pustaki mogli zginac ludzie dzieci a gosc ma problem bo musial jechac przez ciechanow. Kazdy z was mogl byc na ich miejscu.

Mar

Wracałem z Olsztyna do płocka, masakra korek… I objazd pod Ciechanów. Ładnie tam, zielono 🙂

STOP BANDYTOM DROGOWYM

DOBIĆ SK..SYNÓW!!! TYSIĄCE LUDZI W 2 GODZINNYM KORKU, W UPALE. MIAŁEM STAN PRZEDZAWAŁOWY PRZEZ BANDYTÓW DROGOWYCH. JESZCZE Z DZIEĆMI JECHALI!!!

kamaz

Ledwo na koncert Depeche Mode zdążyliśmy. a wszystko przez wariatów, którzy jeżdżą bez wyobraźni

stojący

piękny korek był

JasioWedrowniczek

Ta i wycieczka krajoznawcza bo przez Ciechanów na Warszawę trzeba było zapierd…