Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Karambol czterech aut w Strzegowie


Dziś około godziny 16.30 na moście w Strzegowie doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Jedna osoba dorosła i jedno dziecko odniosło obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala.

KSP Mława nabór

Czterema pojazdami podróżowało łącznie 10 osób, w tym troje dzieci. Na skutek zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedno dziecko. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowane osoby do szpitala. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP ze Strzegowa. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Karambol czterech aut w Strzegowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
niunia
Gość

Ale wy jestescie pustaki mogli zginac ludzie dzieci a gosc ma problem bo musial jechac przez ciechanow. Kazdy z was mogl byc na ich miejscu.

Mar
Gość

Wracałem z Olsztyna do płocka, masakra korek… I objazd pod Ciechanów. Ładnie tam, zielono 🙂

STOP BANDYTOM DROGOWYM
Gość

DOBIĆ SK..SYNÓW!!! TYSIĄCE LUDZI W 2 GODZINNYM KORKU, W UPALE. MIAŁEM STAN PRZEDZAWAŁOWY PRZEZ BANDYTÓW DROGOWYCH. JESZCZE Z DZIEĆMI JECHALI!!!

kamaz
Gość

Ledwo na koncert Depeche Mode zdążyliśmy. a wszystko przez wariatów, którzy jeżdżą bez wyobraźni

stojący
Gość

piękny korek był

JasioWedrowniczek
Gość

Ta i wycieczka krajoznawcza bo przez Ciechanów na Warszawę trzeba było zapierd…

wpDiscuz