Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Wakacje z Mławską Halą Sportową


Mławska Hala Sportowa zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z wakacyjnej oferty zajęć i imprez sportowo – rekreacyjnych. Do bezpłatnej dyspozycji w okresie wakacji pozostają tenis stołowy, sala darta, badminton, boiska wielofunkcyjne.

Słoneczne ogrody Mława

Już dzisiaj o godzinie 10:00 rozpocznie się turniej tenisa stołowego. W najbliższy wtorek 25 lipca Halowy Turniej Dzikich Drużyn dla szkół podstawowych. Zapraszamy!

Na stronie internetowej Mławskiej Hali Sportowej znajdziecie w plikach do pobrania regulamin wakacje w mieście 2017.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500