Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turniej piłki nożnej w Stupsku. Znamy finalistów


16 lipca na boisku wielofunkcyjnym w Stupsku zainaugurowany został cykl wakacyjnych turniejów sportowych „Granie na tartanie” – I Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stupsk. W turnieju udział wzięło 10 zespołów.Po serii rozgrywek znamy już czwórkę finalistów.


Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach z których do rundy finałowej awansowały po dwie drużyny z największą liczbą punktów.
W grupie A najlepszy okazał się zespół z Woli Szydłowskiej, który bez straty bramki zdobył pierwsze miejsce. Drugie miejsce z taką samą liczbą punktów lecz słabszym bilansem bramkowym zdobyła drużyna z Wyszyn.
W grupie B pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął team Damiana Ankiewicza – Amigo Konopki, a za nimi uplasowali się zawodnicy z Konopianki.
Finał rozgrywek odbędzie się za tydzień 23 lipca o godz. 10.00 na boisku wielofunkcyjnym w Morawach podczas I Rodzinnego Pikniku Sportowego. Zapraszamy serdecznie!!!
Szczegółowa klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Grupa A
1. Wola Szydłowska 10 pkt. (8:0)
2. Wyszyny 10 pkt. (10:4)
3. Dunaj 4 pkt. (4:6)
4. Zdroje 3 pkt. (2:6)
5. Zespół Niespokojnych Nóg 1 pkt. (2:10)

Wyniki spotkań:
Wyszyny-Zespół Niespokojnych Nóg (3:2); Dunaj-Zdroje(2:0);Wola Szydłowska-Dunaj (1:0); Zespół Niespokojnych Nóg-Zdroje (0:2);Wola Szydłowska-Wyszyny (0:0)
Zespół Niespokojnych Nóg-Dunaj (0:0); Wola Szydłowska-Zespół Niespokojnych Nóg(5:0); Wyszyny-Zdroje(2:0); Wola Szydłowska – Zdroje (2:0); Dunaj-Wyszyny (2:5)

Grupa B
1. Amigo Konopki 6 pkt. (5:2)
2. Konopianka 3 pkt. (3:3)
3. Zaraz przeczytam 0pkt. (1:4)
4. Cały czas do przodu – walkower
5. Młodziki – walkower

Wyniki spotkań: Konopianka-Amigo Konopki(1:3); Konopianka-Zaraz przeczytam (2:0); Zaraz przeczytam-Amigo Konopki (1:2)

źródło i fot. Gmina Stupsk

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x