Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Turniej piłki nożnej w Stupsku. Znamy finalistów


16 lipca na boisku wielofunkcyjnym w Stupsku zainaugurowany został cykl wakacyjnych turniejów sportowych „Granie na tartanie” – I Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stupsk. W turnieju udział wzięło 10 zespołów.Po serii rozgrywek znamy już czwórkę finalistów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach z których do rundy finałowej awansowały po dwie drużyny z największą liczbą punktów.
W grupie A najlepszy okazał się zespół z Woli Szydłowskiej, który bez straty bramki zdobył pierwsze miejsce. Drugie miejsce z taką samą liczbą punktów lecz słabszym bilansem bramkowym zdobyła drużyna z Wyszyn.
W grupie B pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął team Damiana Ankiewicza – Amigo Konopki, a za nimi uplasowali się zawodnicy z Konopianki.
Finał rozgrywek odbędzie się za tydzień 23 lipca o godz. 10.00 na boisku wielofunkcyjnym w Morawach podczas I Rodzinnego Pikniku Sportowego. Zapraszamy serdecznie!!!
Szczegółowa klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

Grupa A
1. Wola Szydłowska 10 pkt. (8:0)
2. Wyszyny 10 pkt. (10:4)
3. Dunaj 4 pkt. (4:6)
4. Zdroje 3 pkt. (2:6)
5. Zespół Niespokojnych Nóg 1 pkt. (2:10)

Wyniki spotkań:
Wyszyny-Zespół Niespokojnych Nóg (3:2); Dunaj-Zdroje(2:0);Wola Szydłowska-Dunaj (1:0); Zespół Niespokojnych Nóg-Zdroje (0:2);Wola Szydłowska-Wyszyny (0:0)
Zespół Niespokojnych Nóg-Dunaj (0:0); Wola Szydłowska-Zespół Niespokojnych Nóg(5:0); Wyszyny-Zdroje(2:0); Wola Szydłowska – Zdroje (2:0); Dunaj-Wyszyny (2:5)

Grupa B
1. Amigo Konopki 6 pkt. (5:2)
2. Konopianka 3 pkt. (3:3)
3. Zaraz przeczytam 0pkt. (1:4)
4. Cały czas do przodu – walkower
5. Młodziki – walkower

Wyniki spotkań: Konopianka-Amigo Konopki(1:3); Konopianka-Zaraz przeczytam (2:0); Zaraz przeczytam-Amigo Konopki (1:2)

źródło i fot. Gmina Stupsk

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500