Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkursy na stanowiska dyrektorów w powiatowych szkołach. Są wyniki


Anna Katarzyna Drozdowska, Przemysław Kubiński, Stanisław Matyjasik, i Aneta Zawadzka pokierują od najbliższego roku szkolnego odpowiednio: Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym, I Liceum Ogólnokształcącym, Zespołem Szkół Nr 4 i Zespołem Szkół Nr 2. Dla pierwszej trójki będzie to kolejna kadencja.


Mławskie starostwo jako organ prowadzący dla szkół ponadgimnazjalnych ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w czterech placówkach.  Dotychczasowym dyrektorom  I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Nr 4 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego kończyły się właśnie pięcioletnie kadencje. W Zespole Szkół Nr 2 konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszony został ze względu na to, że dotychczasowa dyrektor tej placówki Bożena Tomkiel, będzie pełnić funkcję dyrektora Wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie.

W przypadku I Liceum Ogólnokształcącego, „Ekonomika” i SOSW o stanowisko ponownie ubiegali się dotychczasowi dyrektorzy tych szkół. Nie pojawiły się żadne dodatkowe kandydatury, komisja konkursowa nie miała więc kłopotów z rozstrzygnięciem konkursu. Nieco inna sytuacja miała miejsce w Zespole Szkół Nr 2, gdzie nie kandydowała dotychczasowa dyrektor. Tu pojawiła się dwójka kandydatów. Ostatecznie komisja na stanowisko dyrektora zarekomendowała panią Anetę Zawadzką, dotychczasową nauczycielkę, a w ostatnim czasie wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 2.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Julian
Julian
4 lata temu

Bo nikt się nie garnie. Kontrkandydatów albo jeden albo w ogóle…

Jano
Jano
4 lata temu

Układ ten sam od lat.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x