Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkursy na stanowiska dyrektorów w powiatowych szkołach. Są wyniki


Anna Katarzyna Drozdowska, Przemysław Kubiński, Stanisław Matyjasik, i Aneta Zawadzka pokierują od najbliższego roku szkolnego odpowiednio: Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym, I Liceum Ogólnokształcącym, Zespołem Szkół Nr 4 i Zespołem Szkół Nr 2. Dla pierwszej trójki będzie to kolejna kadencja.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mławskie starostwo jako organ prowadzący dla szkół ponadgimnazjalnych ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w czterech placówkach.  Dotychczasowym dyrektorom  I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Nr 4 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego kończyły się właśnie pięcioletnie kadencje. W Zespole Szkół Nr 2 konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszony został ze względu na to, że dotychczasowa dyrektor tej placówki Bożena Tomkiel, będzie pełnić funkcję dyrektora Wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie.

W przypadku I Liceum Ogólnokształcącego, „Ekonomika” i SOSW o stanowisko ponownie ubiegali się dotychczasowi dyrektorzy tych szkół. Nie pojawiły się żadne dodatkowe kandydatury, komisja konkursowa nie miała więc kłopotów z rozstrzygnięciem konkursu. Nieco inna sytuacja miała miejsce w Zespole Szkół Nr 2, gdzie nie kandydowała dotychczasowa dyrektor. Tu pojawiła się dwójka kandydatów. Ostatecznie komisja na stanowisko dyrektora zarekomendowała panią Anetę Zawadzką, dotychczasową nauczycielkę, a w ostatnim czasie wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 2.

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Julian

Bo nikt się nie garnie. Kontrkandydatów albo jeden albo w ogóle…

Jano

Układ ten sam od lat.