Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Konkursy na stanowiska dyrektorów w powiatowych szkołach. Są wyniki


Anna Katarzyna Drozdowska, Przemysław Kubiński, Stanisław Matyjasik, i Aneta Zawadzka pokierują od najbliższego roku szkolnego odpowiednio: Specjalnym Ośrodkiem Szkolno Wychowawczym, I Liceum Ogólnokształcącym, Zespołem Szkół Nr 4 i Zespołem Szkół Nr 2. Dla pierwszej trójki będzie to kolejna kadencja.

KSP Mława nabór

Mławskie starostwo jako organ prowadzący dla szkół ponadgimnazjalnych ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w czterech placówkach.  Dotychczasowym dyrektorom  I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Nr 4 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego kończyły się właśnie pięcioletnie kadencje. W Zespole Szkół Nr 2 konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszony został ze względu na to, że dotychczasowa dyrektor tej placówki Bożena Tomkiel, będzie pełnić funkcję dyrektora Wydziału Edukacji i Zdrowia w mławskim starostwie.

W przypadku I Liceum Ogólnokształcącego, „Ekonomika” i SOSW o stanowisko ponownie ubiegali się dotychczasowi dyrektorzy tych szkół. Nie pojawiły się żadne dodatkowe kandydatury, komisja konkursowa nie miała więc kłopotów z rozstrzygnięciem konkursu. Nieco inna sytuacja miała miejsce w Zespole Szkół Nr 2, gdzie nie kandydowała dotychczasowa dyrektor. Tu pojawiła się dwójka kandydatów. Ostatecznie komisja na stanowisko dyrektora zarekomendowała panią Anetę Zawadzką, dotychczasową nauczycielkę, a w ostatnim czasie wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 2.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Konkursy na stanowiska dyrektorów w powiatowych szkołach. Są wyniki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Julian
Gość

Bo nikt się nie garnie. Kontrkandydatów albo jeden albo w ogóle…

Jano
Gość

Układ ten sam od lat.

wpDiscuz