Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

23 lipca Stupsk zaprasza na Rodzinny Piknik Sportowy


Wójt Gminy Stupsk zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Stupsk oraz powiatu mławskiego na I Rodzinny Piknik Sportowy. Na uczestników czekają liczne atrakcję:

KSP Mława nabór

Wesołe miasteczko

Bezpłatna kuchnia polowa

Dla dzieci wata cukrowa – bezpłatnie

Turnieje sportowe w piłkę nożną oraz siatkówkę plażową

Strzelnica

Oficjalne otwarcie boiska sportowego w Morawach

SAMORZĄDOWCY vs Oldboy Konopianka Konopki – towarzyski mecz piłki nożnej

Zabawa przy muzyce

23 lipca 2017 r. przy hali sportowej w Morawach odbędzie się rodzinny piknik sportowy z atrakcjami zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Imprezę rozpoczniemy finałem rozgrywek „Granie na tartanie” w którym zmierzą się cztery najlepsze drużyny piłkarskie wyłonione podczas eliminacji w I rundzie. Równocześnie na boisku plażowym trwał będzie turniej piłki siatkowej zespołów mieszanych 3vs3 gdzie w składzie każdej drużyny musi być min. jedna kobieta.
Podczas pikniku Wójt Gminy Stupsk dokona oficjalnego otwarcia boiska sportowego, które przeszło renowacje i dostosowane zostało do oficjalnych wymogów PZPN. Z tej okazji rozegrany zostanie po raz pierwszy towarzyski mecz piłkarski pomiędzy drużynami SAMORZĄDOWCÓW , a OLDBOY Konopianka Konopki.
Wszyscy uczestnicy pikniku będą mogli bezpłatnie korzystać z kuchni polowej w której znajdzie się grochówka oraz kiełbasa z grilla. Dla dzieci czekała będzie bezpłatna wata cukrowa oraz płatne atrakcje wesołego miasteczka.
Zapraszamy serdecznie !!!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz