Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

23 lipca Stupsk zaprasza na Rodzinny Piknik Sportowy


Wójt Gminy Stupsk zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Stupsk oraz powiatu mławskiego na I Rodzinny Piknik Sportowy. Na uczestników czekają liczne atrakcję:

Słoneczne ogrody Mława

Wesołe miasteczko

Bezpłatna kuchnia polowa

Dla dzieci wata cukrowa – bezpłatnie

Turnieje sportowe w piłkę nożną oraz siatkówkę plażową

Strzelnica

Oficjalne otwarcie boiska sportowego w Morawach

SAMORZĄDOWCY vs Oldboy Konopianka Konopki – towarzyski mecz piłki nożnej

Zabawa przy muzyce

23 lipca 2017 r. przy hali sportowej w Morawach odbędzie się rodzinny piknik sportowy z atrakcjami zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Imprezę rozpoczniemy finałem rozgrywek „Granie na tartanie” w którym zmierzą się cztery najlepsze drużyny piłkarskie wyłonione podczas eliminacji w I rundzie. Równocześnie na boisku plażowym trwał będzie turniej piłki siatkowej zespołów mieszanych 3vs3 gdzie w składzie każdej drużyny musi być min. jedna kobieta.
Podczas pikniku Wójt Gminy Stupsk dokona oficjalnego otwarcia boiska sportowego, które przeszło renowacje i dostosowane zostało do oficjalnych wymogów PZPN. Z tej okazji rozegrany zostanie po raz pierwszy towarzyski mecz piłkarski pomiędzy drużynami SAMORZĄDOWCÓW , a OLDBOY Konopianka Konopki.
Wszyscy uczestnicy pikniku będą mogli bezpłatnie korzystać z kuchni polowej w której znajdzie się grochówka oraz kiełbasa z grilla. Dla dzieci czekała będzie bezpłatna wata cukrowa oraz płatne atrakcje wesołego miasteczka.
Zapraszamy serdecznie !!!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500