Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

23 lipca Stupsk zaprasza na Rodzinny Piknik Sportowy


Wójt Gminy Stupsk zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Stupsk oraz powiatu mławskiego na I Rodzinny Piknik Sportowy. Na uczestników czekają liczne atrakcję:


Wesołe miasteczko

Bezpłatna kuchnia polowa

Dla dzieci wata cukrowa – bezpłatnie

Turnieje sportowe w piłkę nożną oraz siatkówkę plażową

Strzelnica

Oficjalne otwarcie boiska sportowego w Morawach

SAMORZĄDOWCY vs Oldboy Konopianka Konopki – towarzyski mecz piłki nożnej

Zabawa przy muzyce

23 lipca 2017 r. przy hali sportowej w Morawach odbędzie się rodzinny piknik sportowy z atrakcjami zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Imprezę rozpoczniemy finałem rozgrywek „Granie na tartanie” w którym zmierzą się cztery najlepsze drużyny piłkarskie wyłonione podczas eliminacji w I rundzie. Równocześnie na boisku plażowym trwał będzie turniej piłki siatkowej zespołów mieszanych 3vs3 gdzie w składzie każdej drużyny musi być min. jedna kobieta.
Podczas pikniku Wójt Gminy Stupsk dokona oficjalnego otwarcia boiska sportowego, które przeszło renowacje i dostosowane zostało do oficjalnych wymogów PZPN. Z tej okazji rozegrany zostanie po raz pierwszy towarzyski mecz piłkarski pomiędzy drużynami SAMORZĄDOWCÓW , a OLDBOY Konopianka Konopki.
Wszyscy uczestnicy pikniku będą mogli bezpłatnie korzystać z kuchni polowej w której znajdzie się grochówka oraz kiełbasa z grilla. Dla dzieci czekała będzie bezpłatna wata cukrowa oraz płatne atrakcje wesołego miasteczka.
Zapraszamy serdecznie !!!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x