Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Karol Cichocki srebrnym medalistą turnieju warcabowego w Nidzicy


Kolejny sukces warcabowy Karola Cichockiego, ucznia KLO w Mławie. Tylko 1 punktu zabrakło naszemu warcabiście, by dorównać  do najlepszego zawodnika turnieju Vitalego Varushyla z Białorusi. Do Mławy wrócił ze srebrnym medalem.


12 lipca br. zakończył się trwający od 6 lipca XVII Turniej Warcabowy Polska Gra Open – Puchar Świata IDCD w warcabach 100 – polowych. 78 zawodników z kilkunastu krajów zasiadło nad warcabowymi planszami na Zamku w Nidzicy. Nasz zawodnik po raz kolejny udowodnił, że plasuje się w ścisłej, międzynarodowej czołówce warcabistów. Gratulujemy!

red.

fot. KLO

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x