Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

26-28 lipca. Ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego nad zalewem RudaKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie zaprasza 26-28 lipca br. nad zalew Ruda, gdzie odbywać się będą ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą”.  

Celem ćwiczeń będzie – organizacja i przygotowanie sprzętu ratowniczego, poznanie i doskonalenie technik ratownictwa wodnego, w tym wszelkie techniki ratowania osób z powierzchni akwenów śródlądowych, zagadnienia dotyczące łodzi i jachtów poznanie zagrożeń występujących na terenie zalewu, organizacja działań przez PSP na akwenach wodnych oraz doskonalenie umiejętności w praktyce przez strażaków jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W ćwiczeniach wezmą udział ratownicy KP PSP Mława i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na zalewie.

Kampania”Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą” objęta jest patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x