Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

26-28 lipca. Ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego nad zalewem Ruda


KSP Mława nabór

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie zaprasza 26-28 lipca br. nad zalew Ruda, gdzie odbywać się będą ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą”.  

Celem ćwiczeń będzie – organizacja i przygotowanie sprzętu ratowniczego, poznanie i doskonalenie technik ratownictwa wodnego, w tym wszelkie techniki ratowania osób z powierzchni akwenów śródlądowych, zagadnienia dotyczące łodzi i jachtów poznanie zagrożeń występujących na terenie zalewu, organizacja działań przez PSP na akwenach wodnych oraz doskonalenie umiejętności w praktyce przez strażaków jednostki ratowniczo-gaśniczej.

W ćwiczeniach wezmą udział ratownicy KP PSP Mława i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego na zalewie.

Kampania”Kręci mnie bezpieczeństw… nad wodą” objęta jest patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

źródło: KP PSP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz