Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkoła Podstawowa w Humięcinie walczy o plac zbaw. Głosujemy do końca lipca!


Jeszcze do końca lipca br. możemy wesprzeć głosem Szkołę Podstawową w Humięcinie, która wystartowała w konkursie „NIVEA Podwórko Talentów” i dzielnie walczy o jedno z 20 wyjątkowych Podwórek Talentów NIVEA utrzymując się na wysokiej pozycji w rankingu!


Chcemy rozwijać swoje talenty na podwórku talentów Nivea. Pomóżcie nam to zrealizować głosując na nas!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji oraz zachęcamy do wsparcia dziecięcych talentów z Humięcina!
https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/382-grudusk

Przypominamy, głosowanie trwa jeszcze do 31 lipca br., a głos na wybraną lokalizację można oddać 1 raz dziennie. 20 lokalizacji z największą liczbą głosów wygra wspaniały plac zabaw z 3. strefami, na których dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas, rozwijać kreatywność i wiedzę!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x