Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Trwa budowa nawierzchni na ul. Dźwigowej


fot. UMM

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nawierzchnia ulicy Dźwigowej w Mławie zostanie dostosowana do ruchu ciężkiego. Intensywne prace już trwają. Inwestycja poprawi warunki komunikacyjne pracowników i kooperantów firm, która mają swoje siedziby w dzielnicy przemysłowej Mławy.

Ulica Dźwigowa łączy ze sobą ul. Mechaników (do niedawna: 30-lecia LWP) i ul. Instalatorów. Obecnie Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe buduje na niej nawierzchnię odpowiednią dla ruchu ciężkiego. Jezdnia będzie miała 7 metrów szerokości, a zlokalizowany po prawej (patrząc od ul. Mechaników) chodnik – 1,5 m. Trakt będzie odwodniony i oświetlony.

Koszt inwestycji to około 700 tys. zł. Roboty powinny potrwać do końca września br., jednak MPDM przewiduje, że przy obecnym tempie uda się zakończyć je wcześniej.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500