Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Trwa budowa nawierzchni na ul. Dźwigowej


fot. UMM


Nawierzchnia ulicy Dźwigowej w Mławie zostanie dostosowana do ruchu ciężkiego. Intensywne prace już trwają. Inwestycja poprawi warunki komunikacyjne pracowników i kooperantów firm, która mają swoje siedziby w dzielnicy przemysłowej Mławy.

Ulica Dźwigowa łączy ze sobą ul. Mechaników (do niedawna: 30-lecia LWP) i ul. Instalatorów. Obecnie Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe buduje na niej nawierzchnię odpowiednią dla ruchu ciężkiego. Jezdnia będzie miała 7 metrów szerokości, a zlokalizowany po prawej (patrząc od ul. Mechaników) chodnik – 1,5 m. Trakt będzie odwodniony i oświetlony.

Koszt inwestycji to około 700 tys. zł. Roboty powinny potrwać do końca września br., jednak MPDM przewiduje, że przy obecnym tempie uda się zakończyć je wcześniej.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x