Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Trwa budowa nawierzchni na ul. Dźwigowej


fot. UMM

KSP Mława nabór

Nawierzchnia ulicy Dźwigowej w Mławie zostanie dostosowana do ruchu ciężkiego. Intensywne prace już trwają. Inwestycja poprawi warunki komunikacyjne pracowników i kooperantów firm, która mają swoje siedziby w dzielnicy przemysłowej Mławy.

Ulica Dźwigowa łączy ze sobą ul. Mechaników (do niedawna: 30-lecia LWP) i ul. Instalatorów. Obecnie Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe buduje na niej nawierzchnię odpowiednią dla ruchu ciężkiego. Jezdnia będzie miała 7 metrów szerokości, a zlokalizowany po prawej (patrząc od ul. Mechaników) chodnik – 1,5 m. Trakt będzie odwodniony i oświetlony.

Koszt inwestycji to około 700 tys. zł. Roboty powinny potrwać do końca września br., jednak MPDM przewiduje, że przy obecnym tempie uda się zakończyć je wcześniej.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz