Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Rozpoznajesz tę kosiarkę?


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli kosiarkę do trawy, która prawdopodobnie pochodzi z kradzieży.

Słoneczne ogrody Mława

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony  przedmiot, tj.: kosiarka spalinowa, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23  654 72 65 lub 23 654 72 00. 

źródło: sierż. szt. Aneta Prusik/KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
wow

e odnalazła. brawo Policja.

bart

O, to na pewno moja kosiarka żółto siwa. Od kiedy mi ją ukradziono muszę ciąć kosą, a już mi się osęłka kończy. O boże jakie to szczęście że ją ktoś znalazł. Moja kosa odetchnęła z ulgą