Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Logistyka. Nowy kierunek studiów w Mławie


il. Pixabay


Już od nadchodzącego roku akademickiego będzie można rozpocząć studia o kierunku logistyk. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie otrzymała zgodę od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na uruchomienia studiów na tym kierunku. Już można zarejestrować się poprzez Internet.

Logistyka to  trzyletnie studia licencjackie, zarówno stacjonarne jak i niestacjonarne. Studenci do wyboru mają dwie specjalności: logistyka i spedycja w transporcie drogowym oraz
logistyka w przedsiębiorstwie przemysłowym.

Zajęcia akademickie odbywać się będą na Wydziale Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych w Mławie. W toku studiów zaplanowane są też zajęcia warsztatowe i projektowe z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania firmami produkcyjnymi i transportowymi. Wśród ćwiczeń zaplanowane jest też zapoznanie z działalnością centrów przeładunkowych np. Centrum Logistycznego w Modlinie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x